Freda vs Manvesta (75:60)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 06 d., Pirmadienis, 21:00 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Dar viena pergalę į Fredos sąskaitą

2023 kovo 06 d., Pirmadienis, 22:01 val., peržiūros: 412

Kovo 6 dieną, Pirmadienį, Kauno Jachtklubo krepšinio salėje susitiko salės šeimininkai Freda bei svečių komanda Manvesta.

Net neįpusėjus pirmajam kėliniui salės šeimininkai Freda sukrovė dviženklį taškų skaičių. Manvesta komandai sekėsi kiek sunkiau. Tritaškiai jiems nekrito, bet atotrūkį stengėsi sumažinti žaidimu po krepšiu. Toks žaidimas klostėsi iki ilgosios pertraukos. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 45:28

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje labai nesikeitė. Freda išlaikė stabilią persvarą, o Manvesta dėjo visas pastangas esamą skirtumą sumažinti. Galbūt tai buvo tiesiog ne Manvesta komandos diena.

Rezultatu 75:60 (23:10, 22:18, 19:16, 11:16) Freda šiandieną švenčia pergalę.

8 taškai

Freda namuose švenčia pergalę (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 23:01 val.)„Plastena“ po nervingos dvikovos palaužė „Fredą“ (2023 sausio 10 d., antradienis, 20:44 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Donelaičio“ gana užtikrintai įveikė „Fredą“ (2022 gruodžio 11 d., sekmadienis, 19:03 val.)Užtenka mažumos, pergalei pasiekti ‒ „Freda“ (2022 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:20 val.)„Freda“ iškovojo lengvą pergalę (2022 lapkričio 30 d., trečiadienis, 22:23 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „Kelių priežiūra“ (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Freda“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Promatechą“ (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:43 val.)Penktadienio vakarą Plastena švenčia pergalę (2023 kovo 03 d., penktadienis, 20:50 val.)„Remza“ lemiamose serijos rungtynėse palaužė „Freda“ ekipą (2023 gegužės 23 d., antradienis, 23:21 val.)