Plastena vs Manvesta (92:62)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 03 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Penktadienio vakarą Plastena švenčia pergalę

2023 kovo 03 d., Penktadienis, 20:50 val., peržiūros: 231

Kovo 3 dieną, penktadienį, Kauno technologijų mokymo centro didžiojoje salėje susitiko salės šeimininkai Plastena bei svečių komanda Manvesta

Rungtynių startas prasidėjo nuo taiklių Manvesta tritaškių. Šie metimai leido leido Manvesta komandai pirmauti. Nors atrodė, kad žaidimas klostysis svečių naudai, visgi paskutinę minutę į priekį išsiveržė šeimininkai Plastena rezultatu 21:18

Neįpusėjus antrajam kėliniui Plastena komanda spurtu išsiveržė į priekį ir įgijo dviženklę persvarą. Nors Nr. 23 M. Puotkalio solo tritaškių rečitalis buvo taiklus, to nepakako pirmosios rungtynių pusės pabaigti priekyje. Rezultatu 45:38 komandos išėjo ilsėtis.

Trečiasis kėlinys taip pat išsiskyrė Nr. 6 M. Stankevičiaus žaidimu bei pelnytais taškais. Plastena stabiliai išlaikė atotrūkį nuo priešininkų, nepaisant paskutinė kėlinio minutę "pelnytų" taškų į savo krepšį. Lemiamojo kėlinio metu, vaizdas aikštelėje išliko toks pats ir rezultatu 92:62 (21:18, 24:20, 26:18, 21:6) Plastena švenčia pergalę.

5 taškai

„Plastena“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 20:20 val.)L. Damušio vedama Lemora & Minaltra & Volinta Energy šventė pergalę (2023 vasario 14 d., antradienis, 00:06 val.)„Plastena“ šiandien pasiekė pergalę prieš „Omega“ (2022 spalio 31 d., pirmadienis, 21:20 val.)Trečioji „Plastena“ pergalė įmonių lygoje (2022 lapkričio 27 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Plastena“ pusfinalį pradėjo pergale (2023 gegužės 01 d., pirmadienis, 22:46 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Plastena“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 20:24 val.)„Manvesta“ sezoną pradėjo sunkia pergale prieš „Rhino“ (2022 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Paskutinę sekundę Manvesta išplėšė pergalę (2023 kovo 21 d., antradienis, 22:27 val.)„Plastena“ pasiėmė pergalę prieš „Limobus & Veiksa“ (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 18:04 val.)Įmonių lygoje: „Plastena“ pergalė prieš „KM Steel Service“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 19:03 val.)