Baltijos „Mirtini pingvinai“ vs Laipsniai (68:76)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Laipsnių“ penketukas palaužė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ krepšininkus

2015 gruodžio 20 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1297

Sekmadienį, gruodžio 20 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „C“ lygos, Mažosios taurės, M pogrupio rungtynės tarp skirtingose lentelės pusėse esančių komandų – savoje aikštelėje žaidusios Baltijos „Mirtini pingvinai“ (1-9) ir vos penkiese į rungtynes susirinkusių grupės lyderių „Laipsnių“ (7-4).

Pirmojo kėlinuko pradžioje nei viena, nei kita ekipa neįgijo solidesnės persvaros ir įpusėjus kėlinukui 10:12 pirmavo svečiai. Tačiau tada likusią ketvirčio atkarpą 4:9 laimėjo „Laipsniai“, kurie ir nutolo 14:21.

Antrajame kėlinuke Baltijos „Mirtini pingvinai“ daugiausia A. Šmarlovskio pastangų dėka sumažino atsilikimą iki minimumo 28:29. Tačiau svečių komandos rezultatyviausias žaidėjas M.Liepa įmetė penkis taškus iš eilės ir „Laipsniai“ vėl nutolo. Į didžiąją pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 30:38.

Trečiajame kėlinuke šeimininkų komandos žaidėjas S.Mikalauskas taikliu tritaškiu metimu aptirpdė „Laipsnių“ persvarą iki 37:40. Visgi, svečių komandos lyderio pastangų dėka laimėta atkarpa 0:11 nutolino „Laipsnius“ 37:51. O kėlinukas pasibaigė rezultatu 45:56.

Ketvirtojo kėlinuko pradžioje „Laipsniai“ įgijo didžiausią rungtynėse penkiolikos taškų pranašumą 47:62. Tačiau šeimininkai nežadėjo pasiduoti. Puikiai sužaista M. Mikalausko atkarpa sumažino svečių pranašumą iki 58:62. Tačiau ir vėl lyderio vaidmens ėmėsi „Laipsnių“ komandos žaidėjas M.Liepa, pelnęs dvylika iš paskutiniųjų keturiolikos komandos taškų ir padėjęs savo komandai iškovoti nelengvą pergalę 68:76.

„Šiandien niekaip nesustabdėte varžovų lyderio M. Liepos, įmetusio 38 taškus. Ar tai ir buvo pagrindinė pralaimėjimo priežastis?“ Baltijos „Mirtinų pinginų“ treneris G.Liutkevičius: „tikriausiai, taip. Taip pat ir nepataikyti metimai iš tritaškio zonos. Bet šiaip jautėsi, kad jų devintas numeris buvo žingsniu didesnis už mūsų visus žaidėjus. Visi bandėm, bandėm zona stoti, bandėm keistis, bet jis buvo geresnis šiandien“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

Baltijos „Mirtini pingvinai“: Mindaugas Mikalauskas – 19 tšk. (5 perimt. kam.), Saulius Mikalauskas – 14 tšk., Artūras Šmarlovskis – 9 tšk.

Laipsniai (S): Marius Liepa – 38 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Artūras Jankevičius – 13 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.)

„Lapės“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipos. (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 21:30 val.)„OnRoll“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2016 sausio 05 d., antradienis, 23:12 val.)„Green Death“ antroje rungtynių pusėje palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:21 val.)Vos penkiese į pirmas rungtynes susirinkę „Laipsniai“ palaužė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ be didesnio vargo įveikė Baltijos „Mirtinų pingvinų“ ekipą. (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 21:48 val.)„Laipsnių“ penketukas įtikinamai įveikė „Green Death“ (2015 lapkričio 16 d., pirmadienis, 22:14 val.)SK „Neveronys“ bevargo susitvarkė su Baltijos „Mirtini pingvinai“ (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 20:24 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)Jonavos LSK „Technoera“ be vargo sutriuškino Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 20:51 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Compensa“ įveikė Baltijos „Mirtinus pingvinus“ (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:24 val.)