R2P Sport vs GZP (83:93)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 kovo 08 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

GZP pergalė prieš R2P Sport

2023 kovo 08 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 392

Kovo 8-osios vakarą, Kauno kolegijos sporto salėje vyko I lygos reguliariosios rungtynės. Jose susitiko GZP bei R2P Sport ekipos. Po atkaklios kovos 83:93 (23:26, 27:25, 17:23, 16:19) R2P Sport nusileido GZP ekipai.

Rungtynės prasidėjo Nba ritmu: daug greitų atakų bei metimų iš toli. Metimams skrodžiant tinklelį abi ekipos toliau tęsė šį patrauklų krepšinį, tačiau nei viena komanda neišsiveržė į priekį. Po dviejų rezultatyvių kėlinių minimali vieno taško GZP persvara.

Po ilgosios pertraukos prasidėjus taktiniam krepšiniui pirmaujanti ekipa keitėsi dažniau. Geriau gynyboje dirbusi GZP ekipa sugebėjo išsiveržti ir įgyti apčiuopiamą persvarą 74-67. Ketvirtajame kėlinyje GZP įtvirtino savo pergalę. Gera gynyba ir savalaikiai taškai nebeleido varžovams priartėti.

Mantas Cimermanas

„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)„GZP“ nepasipriešino „R2P Sport“ (2023 sausio 14 d., šeštadienis, 15:49 val.)„GZP“ neatsilaikė prieš „Kautech“ (2023 vasario 19 d., sekmadienis, 23:11 val.)„Kautech“ nepasigailėjo „R2P Sport“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 21:06 val.)I lygoje: užtikrinta Kauno „Švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 18 d., sekmadienis, 22:02 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)I lygoje: užtikrinta „7bet x Reunion“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:06 val.)Po kietos kovos pergalę pasiekė „7bet x Reunion“ (2023 sausio 29 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Kautech“ I lygos pusfinalį pradėjo pergale prieš „GZP“ (2023 balandžio 17 d., pirmadienis, 22:14 val.)„GZP“ lengvai įveikė „LSU“ komandą (2023 kovo 20 d., pirmadienis, 18:37 val.)