Klausučių alaus darykla vs BC „Game On“ (72:69)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2022 gegužės 19 d., Ketvirtadienis, 21:25 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Lemiamas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Game On“ laimėję „Klausučių alaus darykla“ pateko į pusfinalį

2022 gegužės 19 d., Ketvirtadienis, 22:50 val., peržiūros: 376

Gegužės 19 dieną Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos Didžiosios taurės trečios ketvirfinalio serijos rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Klausučių alaus darykla" priemė svečius "Game On" komandą.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė apyligiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo "Klausučių alaus darykla" (5:4). Prasidėjus antrai kėlinio pusei penkių taškų persvarą turėjo "Klausučių alaus darykla" (13:8). Sužaidus septynias minutes devynių taškų persvarą turėjo "Klausučių alaus darykla", o "Game On" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje geriau žaidė "Game On", kurie sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (20:18).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos žaidė nerezultatyviai – pelnė po du taškus (22:20). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė du taškai (28:26). Prasidėjus aštuntai minutei minutės pertraukėlės paprašė "Klausučių alaus darykla", o tuo metu "Game On" pirmavo rezultatu 30:31. Po minutės pertraukėlės "Klausučių alaus darykla" surengė dvi rezultatyvias greitas atakas, o "Game On" buvo priversti prašyti dar vienos minutės (34:31). Kėlinio pabaigoje "Game On" aplenkė varžovus ir įgijo keturių taškų persvarą (34:38).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis "Game On" išlaikė trapią persvarą (39:42). Baigiantis pirmai kėlinio pusei vis dar keturiais taškais pirmavo "Game On" (43:47). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (51:51), o "Game On" paprašė minutės pertraukėlės. Baigiantis kėlinio laikui A. Kaminsko pataikytas tritaškis padidino "Klausučių alaus darykla" komandos persvarą iki aštuonių taškų (59:51).

Ketvirto kėlinio pirmomis minutėmis "Klausučių alaus darykla" išlaikė saugią persvarą (61:54). Kėlinio viduryje persvara buvo padidėjusi iki 10 taškų (64:54). Devintą minutę "Game On" sumažino varžovų persvarą iki penkių taškų (66:61). Likus minutei su puse "Klausučių alaus darykla" paprašė minutės pertraukėlės, o komandas skyrė trys taškai (68:65). Rungtynių pabaigoje "Klausučių alaus darykla" išlaikė persvarą ir įveikė varžovus rezultatu 72:69.

Andrius Šalaševičius

Visas rungtynes pirmavę „Kauno švara“ po pratęsimo įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:40 val.)„Game On“ lengvai įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 vasario 13 d., sekmadienis, 17:28 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Skroblų alėja“  įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2021 lapkričio 24 d., trečiadienis, 22:35 val.)Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse ‒ sunki pirmoji „Alta transportas“ ekipos pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 19 d., antradienis, 22:29 val.)KM „Žalgiris“ 2005 pirmose pusfinalio rungtynėse įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2022 gegužės 24 d., antradienis, 21:45 val.)Išlaikė pranašumą „Alta transportas“ ir pavogė pergalę iš „Klausučių alaus darykla“ (2022 balandžio 25 d., pirmadienis, 22:32 val.)Kovoje iki paskutinės sekundės pergalę pasiekė „Klausučių alaus darykla“ (2022 sausio 14 d., penktadienis, 22:36 val.)Pirmose šešioliktfinalio rungtynėse „Game On“ įveikė „UNO“ komandą (2022 balandžio 10 d., sekmadienis, 17:49 val.)„Gatvės vaikai“ po atkaklios kovos įveikė „Klausučių alaus darykla“ komandą (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 21:46 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)