Klausučių alaus darykla vs ICE (85:82)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 18 d., Penktadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį

2022 kovo 18 d., Penktadienis, 21:45 val., peržiūros: 341

Kovo 18 dieną Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko II lygos antros šešioliktfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Klausučių alaus darykla" priemė svečius "ICE". Pirmas atkrintamųjų rungtynes "Klausučių alaus darykla" laimėjo rezultatu 91:67.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai, o sužaidus dvi minutes rezultatu 5:4 pirmavo "Klausučių alaus darykla". Kėlinio viduryje "Klausučių alaus darykla" buvo padidinę persvarą iki šešių taškų (13:7). Netrukus komandos apsikeitė taikliais metimais, o "ICE" paprašė minutės pertraukėlės (15:9). Kėlinio pabaigoje "Klausučių alaus darykla" padidino persvarą iki 10 taškų (24:14).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. sužaidus dvi minutes "Klausučių alaus darykla" pirmavo rezultatu 27:16. Antro kėlinio viduryje "ICE" sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (31:25). Aštuntą minutę "Klausučių alaus darykla" padidino persvarą iki 11 taškų (36:25), o "ICE" paprašė minutės pertraukėlės. Per likusį laiką komandos žaidė lygiai, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė 12 taškų (43:31).

Trečio kėlinio pradžioje "ICE" sumažino varžovų persvarą iki aštuonių taškų (45:37). Šeštą minutę skirtumas padidėjo iki 17 taškų (62:45), o "ICE" paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio antroje pusėje "ICE" prisivijo varžovus (64:56).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes "ICE" sumažino varžovų persvarą iki septynių taškų, buvo sužaidus dvi minutės (66:59). Baigiantis pirmai kėlinio pusei skirtumas buvo devyni taškai (70:61), o minutės pertraukėlės paprašė "ICE". Kėlinio antroje pusėje "Klausučių alaus darykla" žaidė užtikrintai ir išlaikė persvarą savo rankose (85:82).

Ernestas Puzaras

„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „Autobrolius ‒ Arko“ ir pateko į ketvirtfinalį (2022 kovo 31 d., ketvirtadienis, 22:09 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„ICE“ antrą kartą nugalėjo „Ažytėnus“ ir žengė į šešioliktfinalį (2022 kovo 28 d., pirmadienis, 23:07 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Klausučių alaus darykla“ ekipos puolimas nepaliko vilčių „DK-Team“ (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 18:58 val.)„Klausučių alaus darykla“ lengvai išlygino serijos su KM „Žalgiris“ 2005 rezultatą (2022 gegužės 25 d., trečiadienis, 20:52 val.)