Hidraulinės sistemos vs Baltic Transline (78:65)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“

2016 lapkričio 24 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 1802

Ketvirtadienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Hidraulinės sistemos“ (3/1) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Baltic Transline“ (1/2) .

Rungtynės prasidėjo „Hidraulinių sistemų“ „sausa“ atkarpa 10:0, svečiams niekaip nepavyko įveikti kietos varžovų gynybis. Po minutės pertraukėlės „Baltic Transline“ tik šeštąją žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus ( 14:3). Per likusį laiką šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose , kur pasididino pranašumą iki 19 taškų – 24:5.

Antrame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą. „Baltic Transline“ ekipos žaidėjas A.Keršis smeigė keturis tritaškius metimus paeiliui ir neleido varžovams didinti atotrūkio ( 43:18). Nesustabdomai gynyboje žaidė I.Krukonis, kur vogė vieną po kitą kamuolį. Prieš ilgąją pertrauką „Baltic Transline“ ekipa turėjo 26 taškų deficitą – 47:21.

Po ilgosios pertraukos „Baltic Transline“ pradėjo greitomis atakomis, tačiau iškart sulaukė atsako iš varžovų ( 55:25). Vis dėlto, „Hidraulinės sistemos“ pradėjo strigti puolime ir V.Kirilovas buvo priverstas išnaudoti minutės pertraukėlę. Po pertraukėlės „Baltic Transline“ toliau mažino skirtumą ( 55:35). Per likusį laiką ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir komandas skyrė 22 taškai – 61:39.

Ketvirtame kėlinyje „Hidarulinės sistemos“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje, o svečiai pagavo pagreitį ir ėmė mažinti skirtumą, nors ir šeimininkai demonstravo nestabilų žaidimą, bet vistiek sugebėjo išlaikyti pranašumą ( 76:49). Rungtynių pabaigoje „Baltic Transline“ pasinaudojo varžovų atsipalaidavimu ir pabaigę rungtynes 12:0 atkarpa. „Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę, rezultatu – 78:65.

Hidraulinės sistemos: Marius Šumlinskas – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Ignas Krukonis – 22 tšk. (7 rezult. perd., 8 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Baltic Transline: Modestas Paršeliūnas – 19 tšk. (12 atk. kam.), Aivaras Keršis – 14 tšk., Tomas Viršilas – 12 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Klupšas – 10 tšk.

„ASU“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Baltic Transline“komanda (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ krito „Kauno NTI-PN“ tvirtovėje (2017 vasario 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ įrodė savo pranašumą rungtynėse prieš „Legioną“ (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)