LSK „Technoera“ vs Hidraulinės sistemos (66:76)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Batėgalos universalus daugiafunkcis centras, Rodžių g. 12, Batėgala, Jonavos raj., LT-55343

„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą.

2017 vasario 01 d., Trečiadienis, 23:04 val., peržiūros: 1692

Trečiadienį, vasario 1 dieną, Batėgalos sporto centro salėje, įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę LSK "Technoera" ir svečiuose žaidę "Hidraulinės sistemos" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti LSK "Technoera" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (17:16). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko sužaisti dar geriau ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 6 taškai – (41:35). Trečiasis kėlinys priklausė "Hidraulinės sistemos" ekipai, kuriai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (53:58). Ketvirtame kėlinyje svečiai išlaikė turėtą persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (66:76).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Hidraulinių sistemų" ekipos pelnytais 2 taškais, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir LSK "Technoera" ekipai, po kurių sužaidus apie 1 minutę rezultatas buvo lygus – (2:2). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko atitrūkti 5 taškais – (4:9). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai po truputi pradėjo artėti prie savo varžovų ir likus žaisti 3 minutes komandas skyrė jau tik 2 taškai – (9:11). Per likusį laiką LSK "Technoera" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (17:16).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo šeimininkų ekipai, kuriai pavyko sužaidus 1 minutę atsiplėšti 7 taškais – (23:16). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus "Hidraulinėms sistemoms" pavyko priartėti prie savo varžovų iki minimumo – (27:26). Antroje kėlinio sužaidus apie 2 minutes komandas vis dar skyrė 1 taškas – (31:30). Visgi, per likusį laiką LSK "Technoera" ekipai pavyko sužaisti tiksliau ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (41:35).

Trečią kėlinį geriau pavyko pradėti svečių ekipai, kuriai sužaidus vos 1 minutę pavyko išlyginti rezultatą – (41:41). Tuo geras "Hidraulinių sistemų" ekipos žaidimas nesibaigė. Svečiai surengė dar vieną spurtą – (0:9) ir likus žaisti apie 6 minutes komandas skyrė jau 9 taškai – (41:50). Prabėgus dar 4 minutėms ir kėliniui įpusėjus skirtumas tarp komandų išaugo iki 11 taškų – (47:58). Per likusį laiką šeimininkams pavyko sumažinti atsilikimą per pusę ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (53:58).

Ketvirtą kėlinį komandos pradėjo labai nerezultatyviai. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandos pelnė vos po kelis taškus, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (56:62). Antroje kėlinio dalyje "Hidraulinės sistemos" sugebėjo sužaidus apie 2 minutes padidinti skirtumą iki 8 taškų – (58:66). Per likusias 3 minutes šeimininkai dar šiek tiek atsipalaidavo, leido svečiams padidinti skirtumą iki dviženklio ir rungtynės baigėsi rezultatu – (66:76).

Po laimėtų rungtynių "Hidraulinių sistemų" ekipos treneris klabėjo: "Mes kiekvieną kartą su jais žaisdami susiduriame su tuo, kad neiškarto pavyksta nuo jų atsiplėšti. Tai komanda kuri neturi ryškaus lyderio, visi tolygus žaidėjai ir jie visi kovingi, kas leidžia įvaryti šiek tiek siaubo jų varžovams. Šiandieną nebuvo išimtis, dėl pergalės reikėjo gerokai "paarti"."

Po pralaimėtų rungtynių LSK "Technoera" ekipos treneris kalbėjo: "Pradėjome blogai rungtynes, trūko šiandieną labai daug žaidėjų. Neturėjome trijų pagrindinių starto penketo žaidėjų, vėliau rungtynių eigoje pavargome ir kaip su tokia sudėtimi gana neblogai sužaidėme."

LSK „Technoera“: Ričardas Belopetravičius – 21 tšk., Marius Kazakevičius – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Tomas Totulis – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Liudas Čekavičius – 20 tšk., Tadas Vasiliauskas – 19 tšk. (16 atk. kam.), Gytautas Tumasonis – 14 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Hidraulinės sistemos“ po gražios dvikovos įveikė „United ‒ „R2P Sport“ (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ gan lengvai įveikė „Dumblą“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 16:06 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ rungtynių pabaigoje palaužė „Bangą“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:08 val.)„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 15:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ susitvarkė su „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)