Alta transportas ‒ United 2 vs GZP (87:76)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Alta transportas ‒ United 2 tik po atkaklios kovos palaužė GZP krepšininkus bei tapo absoliučiais D pogrupio lyderiais

2020 sausio 05 d., Sekmadienis, 21:57 val., peržiūros: 871

KKL C lygos D pogrupio rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai GZP bei svečiai Alta transportas – United 2 krepšininkai. Abi komandos šiame sezone C lygoje dar nėra patyrusios nei vieno pralaimėjimo, tad tiek vieniems, tiek kitiems tai buvo savotiškai principingos rungtynės.

Pirmoje rungtynių pusėje abi ekipos žaidė greičiu paremtą krepšinį. Didelis metimų kiekis bei užtikrintas pataikymo procentas leido komandoms žaisti rezultatyviai. GZP vyrukams pirmąjame kėlinyje buvo pavykę susikrauti solidų pranašumą, tačiau netrukus Alta transportas – United 2 komanda panaikino visą turėtą deficitą bei rezultatą išlygino. Antrąjame ketvirtyje ekipos žaidė taškas į tašką. Į priekį pabėgti nepavyko nei vieniems. Svečių komandos vedlys pirmoje rungtynių pusėje buvo net šešis tolimus metimus pataikęs Andrius Gedminas, o aiškų lyderį GZP komandos gretose išskirti buvo sunku.

Trečią kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos taikliais metimais iš tolimų distancijų. Tritaškių dvikovą laimėję svečių vyrukai privertė savo varžovus paprašyti greitos minutės pertraukėlės. Trumpa pauzė padėjo šeimininkams grįžti į ritmą bei pristabdyti varžovų snaiperius. Ilgai netrukus rezultatą išlyginti šį kartą pavyko ir GZP krepšininkams, kurie įjungę aukštesnę pavarą sėkmingai kelis kartus iš eilės taškus pelnė greitų atakų dėka. Ketvirtasis kėlinys prasidėjo lygiu rezultatu, tačiau nieko nelaukę į netikėtą spurtą sukilo svečiai bei vos per tris minutes susikrovė 9-ių taškų pranašumą. Lemiamais rungtynių momentais GZP vyrukai dar bandė kovoti dėl pergalės, tačiau tvirta Alta transportas – United 2 komandos jėga po krepšiu padėjo jiems išlaikyti turėtą pranašumą bei iškovoti pelnytą pergalę.

7 rezult. perd.

Komandos GZP trenerio Jomanto Eibuko komentaras: „Po švenčių nėra koncentracijos. Realiai buvo daug variantų kaip galėjome žaisti prieš šitą komandą, bet koncentracijos stoka lėmė, kad neišnaudojom savo šansų“

„Alta transportas ‒ United 2“ išlieka nepralaimėję (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 20:55 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Gemavilą“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 23:08 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ‒ pirmoji C lygos Didžiosios taurės dalyvė (2020 birželio 29 d., pirmadienis, 21:46 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ nušlavė „Kauno švarą“ (2020 birželio 15 d., pirmadienis, 22:19 val.)Antrojoje rungtynių pusėje spurtavę „Alta transportas ‒ United 2“ įveikė „Arkus“ krepšininkus (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 00:32 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „0Septyni“ ekipą (2020 kovo 12 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)Antroje rungtynių dalyje „Alta transportas ‒ United 2“ įrodė savo pranašumą prieš „Hikvision vaizdo apsauga“ krepšininkus (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 22:26 val.)„Alta transportas ‒ United 2“ ir toliau neklumpa (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Alfa transportas – United 2“ įtikinamai įveikė „T.A.D.“ ekipą (2019 gruodžio 01 d., sekmadienis, 19:27 val.)„GZP“ turėjo pripažinti „Alta transportas – United 2“ ekipos pranašumą (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:49 val.)