BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt vs KrepsinioFanai.lt (64:49)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 19 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Keturiese žaidime likę „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda iškovojo pergalę

2023 vasario 19 d., Sekmadienis, 20:01 val., peržiūros: 235

Vasario 19 dieną, Sekmadienį, Kauno kolegijos mažojoje salėje susitiko salės šeimininkai BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt bei salės svečiai KrepsinioFanai.lt

Pirmo kėlinio metu negausiai susirinkusi BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda, nors ir ne pirmoji pelnė taškus šį kėlinį užbaigė rezultatu 21:15

Antrąjį kėlinį tvirtu tritaškiu pradėję „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandos žaidėjai palaikė stabilų taškų skirtumą ir tokį žaidimą rodė iki pat kėlinio pabaigos. Rezultatu 37:24 komandos išėjo ilsėtis.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje išliko toks pats. KrepsinioFanai.lt komanda buvo gausesnė, tačiau to nepakako. Tvirtą dviženklę persvarą išlaikanti salės šeimininkų komanda neleido svečiams atsipūsti. Lemiamojo kėlinio metu Nr. 2 P.Vidžiūnas patyrė traumą, dėl kurios nebegalėjo tęsti žaidimo ir taip „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komanda liko vos su keturiais komandos žaidėjais. Visgi, tai jų nesustabdė pelnyti pergalės. Rezultatu 64:49 (21:15, 16:9, 12:8, 15:17), „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt šventė pergalę.

Rezultatyviausias šių rungtynių žaidėjas, KrepsinioFanai.lt komandos žaidėjas Nr. 20 K.Azaravičius, kuris pelnė 21 tašką ir išprovokavo 5 pražangas.

„Audrupio“ ‒ Bonauto.lt žaidėjai Nr. 11 L.Jakštas bei Nr. 5 M.Staponas pelnė dvigubus dublius. L.Jakštas pelnė 18 taškų, atkovojo 10 kamuolių bei išprovokavo 6 pražangas, o M.Staponas pelnė 13 taškų, atkovojo 13 kamuolių bei išprovokavo 5 pražangas.

„Sparta“ rungtynių pabaigoje įveikė „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt komandą (2023 sausio 31 d., antradienis, 21:53 val.)„Kauno Rami“ turėjo pripažinti „Audrupio ‒ Bonauto.lt“ pranašumą (2023 sausio 24 d., antradienis, 21:45 val.)BC „Rhino“ nesunkiai įveikė BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 kovo 15 d., trečiadienis, 21:56 val.)2-oji BC „Audrupio“-Bonauto.lt pergalė II-oje lygoje (2022 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:58 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt turėjo pripažinti „GZP-2“ pranašumą (2022 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:15 val.)„BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt“  po ilgosios pertraukos susitvarkė su „KK „Žaibu“ (2023 sausio 09 d., pirmadienis, 22:22 val.)Įtikinama „Lympo“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 02:56 val.)II lygoje: užtikrinta „Pikenpokas“ pergalė prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:17 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ pasiekė lengvą pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2022 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)Tritaškiai atnešė BC „Rhino“ ekipai pergalę prieš BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt (2023 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:20 val.)