Restauratoriai & Hausa vs Callcredit (83:66)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai susitvarkė su „Callcredit“

2016 gruodžio 21 d., Trečiadienis, 23:56 val., peržiūros: 1383

Antradienį, gruodžio 21 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „Įmonių“ lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, tarp vietos „Restauratorių & Hausos“ ir svečių „Callcredit“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios nutolę aikštės šeimininkai išsaugojo pranašumą visų rungtynių metu bei džiaugėsi pergale rezultatu 83:66 (26:11, 20:16, 18:20, 19:19).

Rungtynių pradžioje abi komandos dar žaidė apylygiai, tačiau nepraėjus nei kelioms minutėms solo pasirodymą surengęs ir septynis taškus iš eilės pelnęs P.Mickūnas suteikė šeimininkams devynių taškų atotrūkį, kurį, bėgant laikui, tik didino, todėl po pirmojo kėlinuko komandas skyrė jau penkiolika taškų. Antrame kėlinuke vaizdas aikštelėje nesikeitė. Trumpalaikius „Callcredit“ blykstelėjimus aikštės šeimininkai gesino rezultatyviomis atkarpomis, ko pasekoje „Restauratoriai & Hausa“ ilsėtis išėjo turėdami devyniolikos taškų persvarą. 46:27.

Po ilgosios pertraukos ir toliau žymiai efektingiau puolime rungtyniavę aikštės šeimininkai skirtumą tarp komandų padidino iki 27-ių taškų, tačiau visiškai neatsipalaidavę „Callcredit“ krepšininkai pasinaudojo priešininkų atsipalaidavimu ir iki kėlinuko pabaigos sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 23-ijų taškų. Paskutinė rungtynių dalis buvo tapusi tik formalumu, kurį ir toliau puikiai tvarkę „Restauratoriai & Hausa“ dar labiau atitrūko. Vis tik, rungtynių pabaiga ir vėl priklausė svečiams, kurie ir vėl sumažino atsilikimą. Nepaisant to, pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai. 83:66.

„Restauratoriai & Hausa“: Vygintas Kalesnikas – 20 tšk., Martynas Beržanskas – 14 tšk., Jonas Snudaitis – 13 tšk., Povilas Mickūnas – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Callcredit“: Vytautas Jurkevičius – 15 tšk. (9 rezult. perd.), Valdas Šluta – 15 tšk., Darius Šiumeta – 13 tšk., Vilius Šiupinys – 12 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ pakankamai nesunkiai įveikė „Vilmistą“ (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:18 val.)„Restauratoriai & Hausa“ be didesnių problemų įveikė „Callcredit“ (2017 vasario 24 d., penktadienis, 00:38 val.)„Restauratoriai & Hausa“ antroje rungtynių pusėje įveikė „ACME“ (2016 lapkričio 27 d., sekmadienis, 16:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ po nesunkios kovos palaužė „RVG“ ekipą. (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 18:36 val.)„Restauratoriai & Hausa“ sutriuškino „Vilmistą“ (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 20:12 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po pratęsimo įveikė „Ryterną“ (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 21:09 val.)„Restauratoriai & Hausa“ išvargo pergalę prieš „Artstone“ (2016 spalio 24 d., pirmadienis, 23:44 val.)„Restauratoriai & Hausa“ tik po atkaklios kovos įveikė „Lemora“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Restauratorių & Hausos“ penketukas negailestingai susidorojo su būriu „Best 4 You“ krepšininkų (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 20:55 val.)Sunkioje kovoje „Restauratoriai & Hausa“ įveikė „ASU & Co Agrovis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 17:02 val.)