7bet x Reunion vs LSU (100:85)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 balandžio 03 d., Pirmadienis, 17:30 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„7bet x Reunion“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą

2023 balandžio 03 d., Pirmadienis, 19:10 val., peržiūros: 257

Balandžio 3 d., pirmadienį, Lietuvos sporto universiteto sporto salėje buvo sužaistos I lygos rungtynės tarp 7bet x Reunionir „LSU“

Komandos pradėjo rezultatyviai, sužaidus tris minutes svečiai pirmavo rezultatu 8:11. Kėlinio viduryje šeimininkai pasivijo varžovus ir komandos vėliau žaidė lygiai. Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o sužaidus pirmas 10 minučių rezultatas buvo – 23:22. Antro kėlinio pradžioje komandos žaidė greitai, o šeimininkai įgijo penkių taškų persvarą per keturias pirmas kėlinio minutes (31:27). Toliau žaidimas vėl vyko taškas į tašką ir ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko pabėgti 9 taškais į priekį – 50:41.

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais aikštės šeimininkų tritaškiais. Netrukus dar keli tritaškiai greitose atakose pasiekė tikslą, po kurių „7bet x Reunion“ pirmavo rezultatu 61:45. Kėlinio pabaigoje šeimininkai padidino persvarą iki 7 taškų (72:65). Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė greitai, o „7bet x Reunion“ daugiausiai taiklių tritaškių ir greitų atakų dėka didino persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 100:85.

Eimantas Kalinauskas

„7bet x Reunion“ pasiekė įtikinamą pergalę (2022 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:56 val.)Antroje rungtynių pusėje „GZP“ įveikė „LSU“ komandą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 18:51 val.)„7bet x Reunion“ puolimas nuplovė „LSU“ ekipą (2023 sausio 22 d., sekmadienis, 17:11 val.)Pusfinalio seriją „7bet x Reunion“ pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno švarą“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:45 val.)I lygoje: „7bet x Reunion“ pergalė prieš „Kautech“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)I lygoje: užtikrinta „7bet x Reunion“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:06 val.)„Kauno Švara“ išbarstė milžinišką persvarą ir vos išsaugojo pergalę (2023 vasario 23 d., ketvirtadienis, 23:12 val.)7Bet x Reunion pergalė ‒ užtikrinta vieta finale (2023 balandžio 18 d., antradienis, 22:14 val.)Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidusi „7bet x Reunion“ ekipa iškovojo pergalę (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)