Adma vs Lemora & Minaltra (80:74)Įmonių lyga » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2022 gegužės 27 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Krepšinio mokykla „Žalgiris“ (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Adma“ šviežiai iškepti „Įmonių“ lygos čempionai!

2022 gegužės 27 d., Penktadienis, 21:51 val., peržiūros: 492

Penktadienį, gegužės 27 dieną, KM „Žalgiris“ sporto salėje įvyko „Įmonių lygos“ sezono kulminacija – rungtynės dėl čempionų titulo – tarp nominalių aikštelės šeimininkų „Adma“ bei svečių „Lemora & Minaltra“.

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo „Lemora & Minaltra“, kurie po trijų taiklių tolimų metimų įgijo šešių taškų pranašumą. „Adma“ gana greitai panaikino savo atsilikimą ir persvėrė rezultatą savo naudai, laimėdami atkarpą 7:0. Ketvirčio pabaigoje „Lemora & Minaltra“ susigrąžino iniciatyvą į savas rankas, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:22. Antrojo ketvirčio pradžioje „Adma“ išlygino rezultatą ir tuomet komandos vėl keitėsi sėkmingais išpuoliais. Antroje ketvirčio pusėje kiek geresnę atkarpą sužaidė „Lemora & Minaltra“, kurie įgijo septynių taškų pranašumą, likus žaisti dvi minutes. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 39:45.

Trečiojo ketvirčio metu „Adma“ pakeitė savo gynybą į zoninę ir tai išmušė iš vėžių jų varžovus. Netrukus rezultatas apsilygino. Vėliau komandos jau nežaidė taip rezultatyviai, bet skirtumas tarp komandų laikėsi panašus. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 63:60. Lemiamo ketvirčio metu komandos ir toliau žaidė labai apylygiai ir įpusėjus kėlinukui, rezultatas buvo lygus. Vaizdas aikštelėje vėliau nei kiek nepasikeitė ir komandos toliau įrodinėjo, kad yra viena kitos vertos. Likus žaisti kiek mažiau nei minutei, dviejų taškų pranašumą saugojo „Adma“, tačiau su kamuoliu rankose buvo „Lemora & Minaltra“. Puolime „Lemora & Minaltra“ nesugebėjo sužibėti ir jų metimas skriejo pro šalį. Tuo pasinaudojo „Admos“ ekipa, pelnė greitus du taškus puolime ir likus 23-joms sekundėms, padidino pranašumą iki keturių taškų. Sekantis „Lemora & Minaltra“ ekipos išpuolis taip pat buvo nesėkmingas ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. „Adma“ sezoną užbaigė aukštai iškelta galva ir su čempionų taure rankose. Galutinis rungtynių rezultatas 80:74.

Finalo MVP tapo: Justas Draudvila ("Adma")

15 taškų

„Adma“ lengvai įveikė „Eldažnis & Limobus.lt“ komandą (2021 lapkričio 29 d., pirmadienis, 22:04 val.)„Lemora & Minaltra“ užtikrintai įveikė „Omegos“ ekipą (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 20:24 val.)„Adma“ patiesė „Fredą“ ir tiesiausiu keliu žengė į finalą (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Adma“ pasiekė užtikrintą pergalę prieš „Remzą“ (2022 kovo 29 d., antradienis, 22:15 val.)„Adma“ triuškinama persvara įveikė „Hidraulines sistemas“ (2021 gruodžio 14 d., antradienis, 22:50 val.)„Adma“ pasiekė triuškinamą pergalę (2022 vasario 15 d., antradienis, 20:25 val.)Tik po pratęsimo „Adma“ įveikė „Freda“ ekipą (2022 gegužės 05 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)„Lemora & Minaltra“ vos neprisižaidė su „Kaunas Metal“ (2022 vasario 11 d., penktadienis, 20:17 val.)„Lemora & Minaltra“ susitvarkė su „Remza“ kolektyvu (2022 vasario 28 d., pirmadienis, 20:38 val.)„Lemora & Minaltra“ lengvai įveikė „Saldogą ‒ Košmarą“ (2022 sausio 27 d., ketvirtadienis, 21:59 val.)