GZP vs 7bet x Reunion (84:86)I lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Po kietos kovos pergalę pasiekė „7bet x Reunion“

2023 sausio 29 d., Sekmadienis, 20:56 val., peržiūros: 326

Sekmadienį, sausio 29 d., Kauno technologijų mokymo centro sporto salėje įvyko „I“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „GZP“ ir svečių „7bet x Reunion“. Nors beveik visą susitikimo laiką priekyje išliko „7bet x Reunion“, tačiau svečiai nei minutei negalėjo atsipalaiduoti, nes varžovai visą laiką lipo jiems ant kulnų. Po kietos kovos pergalę iškovojo „7bet x Reunion“ – 84:86.

Pirmoji rungtynių pusė prasidėjo agresyviu abiejų komandų žaidimu tiek puolime, tiek gynyboje. Beveik visą laiką nedideliu pranašumu priekyje buvo „7bet x Reunion“, tačiau priešininkai lipo jiems ant kulnų ir intriga išsilaikė visą laiką. Įpūsėjus pirmąjam kėliniui komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais iš eilės, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo – 17:21. Antrojo ketvirčio pirmoje pusėje šeimininkai gana sėkmingai laikėsi prieš savo varžovus ir neleido jiems dar labiau tolti. Vėliau komandos ir toliau keitėsi sėkmingais išpuoliais, o skirtumas tarp komandų per daug nepakito ir svečiai išsaugojo pranašumą savo rankose 35:44.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečiai vėl surengė mini spurtą (4:10) po kurio komandos skyrė 10 taškų skirtumas. Sužaidus penkias minutes aikštelėje užvirė vyriška kova, komandos keitėsi taškais ir „GZP“ komandai pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų. Likus iki ketvirčio pabaigos minutei žaidimas vyko apylygus -54:59.

Lemiamame ketvirtyje aikštelėje užsimezgė tikra kova. „GZP“ nuo pat kėlinio pradžios ėmė nenumaldomai mažinti atsilikimą. Svečiai stengėsi neprisileisti varžovų, tačiau šeimininkai pajutę gerą žaidimo ritmą grėsmingai artėjo ir likus minutei iki rungtynių pabaigos sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 82:84 tačiau jiems nepavyko išlyginti rezultato ir šiandien rungtynės laimėjo svečiai rezultatu – 84:86.

13 taškų

„Kautech“ gana lengvai įveikė „7bet x Reunion“ ekipą (2023 kovo 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Per aštunias minutes „GZP“ atlošė devyniolikos taškų deficitą, tačiau nusileido „7bet x Reunion“ (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 17:18 val.)I lygoje: užtikrinta „7bet x Reunion“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:06 val.)„GZP“ pasiekė nesunkią pergalę prieš „R2P Sport“ (2022 lapkričio 09 d., trečiadienis, 21:42 val.)Puikiai lemiamą ketvirtį sužaidusi „7bet x Reunion“ ekipa iškovojo pergalę (2022 lapkričio 13 d., sekmadienis, 20:25 val.)Nesunkią pergalę įsirašė „Kautech“ krepšininkai (2023 balandžio 02 d., sekmadienis, 20:16 val.)Įtemtose rungtynėse: „Kauno švara“ pergalė prieš „GZP“ (2022 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)I lygoje: „7bet x Reunion“ pergalė prieš „Kautech“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:30 val.)Pusfinalio seriją „7bet x Reunion“ pradėjo sunkia pergale prieš „Kauno švarą“ (2023 balandžio 11 d., antradienis, 21:45 val.)GZP pergalė prieš R2P Sport (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:07 val.)