Kauno TPMC ‒ 2 vs ICE (67:87)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje susisgribusi „ICE“ iškovojo pergalę

2021 lapkričio 28 d., Sekmadienis, 19:48 val., peržiūros: 509

Sekmadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „C“ lygos rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC – 2“ bei svečių „ICE“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis tolimus metimus, užpuolė iš greitų išpuolių ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką „Kauno TPMC – 2” nemažino apsukų puolime ir dar labiau atitolo nuo savo varžovų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 30:14. Antrojo ketvirčio metu aikštelės šeimininkai strigo puolime ir per šešias minutes sukrapštė viso labo šešis taškus. Jų laimei, „ICE“ ekipa taip pat strigo puolime ir savo atsilikimo ženkliai sumažinti nesugebėjo. Per likusį kėlinio laiką svečiai kiek apkarpė savo atsilikimą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 46:37.

Trečiojo ketvirčio pradžioje komandos dar žaidė gana apylygiai, tad skirtumas tarp jų per daug nekito. Ketvirčiui persirutuliojus į antrąją pusę, pradėjo ryškėti akivaizdus „ICE“ ekipos pranašumas. Jie gana greitai likvidavo savo atsilikimą ir sugebėjo jau patys krautis pranašumą ir nutolti nuo savo varžovų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:65. Lemiamo ketvirčio pačioje pradžioje aikštelės šeimininkai pradėjo mažinti savo atsilikimą. Bet gana greitai jie praleido kelis taiklius tolimus metimus ir skirtumas tarp komandų išaugo vėl iki dviženklio. Per likusį rungtynių laikas niekas per daug nepasikeitė, svečiai tik dar labiau nutolo ir iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 67:87.

10 atk. kam.

Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą (2022 kovo 14 d., pirmadienis, 23:14 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ iškovojo lengvą pergalę (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 21:46 val.)Antrąją pusę užtikrtintai laimėję BC „Game on“ išsivežė pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 20:19 val.)Geriau sužaista antroji rungtynių dalis nulėmė „KM „Žalgiris“ 2005“ pergalę (2022 gegužės 16 d., pirmadienis, 22:24 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje K. Juškevičius išplėšė pergalę „Olimpui“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:59 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių ‒ ICE iškovotas kelialapis į ketvirtfinalį (2022 gegužės 11 d., trečiadienis, 00:01 val.)Antroje rungtynių pusėje Birštono SC “Olimpas“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „Kauno TPMC ‒ 2“ (81:67) (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 22:38 val.)MB „Užveža“ pirmose serijos rungtynėse užvežė „ICE“ ekipai (2022 gegužės 02 d., pirmadienis, 21:48 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Pusė velnio“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 20:26 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)