ICE vs Klausučių alaus darykla (67:91)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „Klausučių alaus darykla“ įrodė pranašumą prieš „ICE“ekipą

2022 kovo 14 d., Pirmadienis, 23:14 val., peržiūros: 396

Pirmadienį KTPMC sporto salėje įvyko II lygos rungtynės ( Didžioji taurė, šešioliktfinalis, pirmosios rungtynės), kuriose susitiko "ICE" ir "Klausučių alaus darykla".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo "Klausučių alaus darykla", kurie greitai atitolo nuo varžovų ( 6:13). Vis dėlto, "ICE" atsakė sėkminga atkarpa ir skirtumas ištirpo iki 1 taško ( 18:19). Antrame kėlinyje aikštelės šeimininkai pradėjo buksuoti ir T.Jonkus buvo priversti naudoti minutės pertraukėles, kad sustyguotų komandos žaidimą. Per likusį laiką komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir rezultatas buvo lygus – 42:42

Po ilgosios pertraukos "Klausučių alaus darykla" toliau nestabdė apsukų ir įpusėjus kėliniui pirmavo 7 taškais ( 47:54). Per likusį laiką svečiai atlaikė varžovų spaudimą ir išsaugojo susikrautą pranašumą ( 49:58). Ketvirtame kėlinyje "ICE" nepavyko sukurti intrigos, o "Klausučių alaus darykla" puikiai didino taškų rezervą prieš sekančias rungtynes. Galutinis rezultatas – 67:91 (18:19, 24:23, 7:16, 18:33)

Artūras Kaminskas

„Klausučių alaus darykla“ pavogė pergalę iš „Gemavilos“ rankų (2022 vasario 20 d., sekmadienis, 23:12 val.) SK „Mattas“ lengvai įrodė savo pranašumą prieš „ICE“ (2022 sausio 31 d., pirmadienis, 22:33 val.)BC „Audrupio“ ‒ Bonauto.lt antroje rungtynių pusėje įveikė „Klausučių alaus daryklą“ (2021 gruodžio 13 d., pirmadienis, 20:40 val.)Po atkaklios kovos „Klausučių alaus darykla“ įveikė MB „Užveža“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Klausučių alaus darykla“ antrą kartą įveikė „ICE“ ir pateko į aštunfinalį (2022 kovo 18 d., penktadienis, 21:45 val.)Puikiai sužaista antra pusė leido „Klausučių alaus darykla“ įveikti „BC „Game On“ (2022 gegužės 09 d., pirmadienis, 22:50 val.)Antroje rungtynių pusėje susisgribusi „ICE“ iškovojo pergalę (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 19:48 val.)„Klausučių alaus darykla“ lemiamo ketvirčio metu palaužė KK „Žaibas“ ekipą (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 23:15 val.)„Klausučių alaus darykla“ nesunkiai įveikė „Žaibą“ (2022 vasario 16 d., trečiadienis, 20:37 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmąją pergalę įveikę iki tol nepralaimėjusią „Valpainiai“ ekipą (2021 lapkričio 28 d., sekmadienis, 21:29 val.)