Laipsniai vs Resmila & SmeliavimoDarbai.lt (89:54)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Laipsniai“ be jokio vargo susidorojo su „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“

2016 sausio 26 d., Antradienis, 00:50 val., peržiūros: 1280

Pirmadienį, sausio 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės M pogrupio rungtynės, tarp vietos „Laipsnių“ ir svečių „Resmilos & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipų. Pirmas kelias minutes tarp komandų dar vyko apylygė kova, tačiau kiek vėliau tolti pradėję aikštės šeimininkai nepaliko vilčių priešininkams ir laimėję visus kėlinukus šventė solidžią pergalę rezultatu 89:54 (24:12, 15:12, 20:12, 30:18).

Rungtynių pradžioje abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, ko pasekoje skirtumas tarp jų kurį laiką buvo lygus. Vienu momentu, po taiklaus svečių tritaškio metimo jiems buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau pranašumo ilgai neišlaikė, nes čia pat spurtavę „Laipsniai“ įgijo šešių taškų persvarą. Kiek vėliau pavieniais metimais atsakyti bandžiusi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ pernelyg priešininkų neišgąsdino, ko pasekoje pastarieji po pirmojo ketvirčio jau turėjo dvylikos taškų persvarą. 24:12.

Antro kėlinuko pradžioje ir toliau žymiai geriau puolime atrodę aikštės šeimininkai tik didino pranašumą, ko pasekoje šis pasiekė jau šešiolika taškų. Įpusėjus trečiajam kėlinukui „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ kiek sušvelnino deficitą, tačiau tris baudų metimus realizavęs T.Čeida neleido priešininkams pernelyg priartėti, ko pasekoje po dviejų kėlinių komandas skyrė penkiolika taškų. 39:24.

Po ilgosios pertraukos kiek geriau startavę svečių ekipos krepšininkai ir vėl šiek tiek prisivijo priešininkus, tačiau nieko nelaukę „Laipnių“ žaidėjai surengė įspūdingą spurtą 14:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų staiga šoktelėjo net iki 25-ių taškų. Į tai „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ atsakė keturias taškais iš eilės, tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigę aikštės šeimininkai po trijų kėlinių mėgavosi 23-ijų taškų persvara. 59:36.

Paskutinė rungtynių dalis jau buvo tik formalumas, tačiau nei viena komanda atsipalaiduoti ar nusileisti nesiruošė. Kiek geriau pradėję svečiai nežymiai sumažino atsilikimą, tačiau kelias rezultatyvias atkarpas sužaidę „Laipsniai“ tik dar labiau atitrūko nuo priešininkų. Einant rungtynių laikui į pabaigą dar savo toliašaudę artileriją pademonstruoti spėję aikštės šeimininkai įtvirtino pergalę rezultatu 89:54.

Po pergalės Saulius Banaitis kalbėjo: „Matėme, kad varžovų suoliukas buvo labai trumpas, turbūt nesusirinko pagrindiniai žaidėjai, tačiau tikrai norėjome iškovoti pergalę, nes, praktiškai, jau linkstame link pirmosios vietos pogrupyje, todėl bandome išsaugoti ir neatiduoti lengvų taškų“.

„Laipsniai“: Saulius Banaitis – 19 tšk., Tomas Čeida – 17 tšk., Marius Liepa – 15 tšk., Rokas Žalys – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Aurimas Jurkšaitis – 12 tšk. (6 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“: Martynas Šiukščius – 23 tšk., Kęstutis Aleksandravičius – 13 tšk., Regimantas Vaitasius – 8 tšk.

„Compensa“ be vargo įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 04 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Lapės“ gana nelengvai įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 16:45 val.)„Laipsniai“ tik paskutinėmis minutėmis pabėgo nuo „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos. (2015 gruodžio 03 d., ketvirtadienis, 22:17 val.)„Sparta“ tik anktroje rungtynių pusėjė palaužė „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:38 val.)A.S.K „Persvara“ išvargo pergalę prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt (2015 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:34 val.)„Nebajeris“ aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 kovo 10 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)„Baltic Transline“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Resmilą & SmeliavimoDarbai.lt“ (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 16:44 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ turėjo pripažinti „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipos pranašumą (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:55 val.)Itin nerezultatyvioje kovoje pergale džiaugėsi „Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ (2016 sausio 21 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)