Kauno NTI-PN vs Resmila.lt (73:88)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 07 d., Antradienis, 18:25 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Resmila.lt“ išsivežė sunkią pergalę iš Kauno NTI PN

2020 sausio 07 d., Antradienis, 19:36 val., peržiūros: 687

Antradienį, sausio 7 d., Kauno NTI-PN salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Kauno NTI-PN“ (5-2) ir „Resmila.lt“ (2-6) ekipų.

Rungtynės prasidėjo dviem E. Mačiulio ir dviem D.Vitkovskij tritaškiais, po kurių „Kauno NTI-PN“ iškart nutolo 18:8. Kėlinio antroje pusėje šie du krepšininkai dar įleido po tritaškį, tačiau S.Banaičio atsakomieji trys tolimi metimai neleido toliau nutolti šeimininkams. Po pirmo kėlinio 30:19.

Antrajame kėlinyje „Resmila.lt“ priartėjo iki penkių taškų, tačiau D.Vitkovskij ir toliau sėkmingai terorizavo svečių krepšį, kas leido po dviejų kėlinių „Kauno NTI-PN“ ekipai būti priekyje 44:36.

Trečiame kėlinuke svečiai po keturių tolimų metimų persvėrė rungtynių rezultatą 49:50. Į tai „Kauno NTI-PN“ iškart atsakė šešiais taškais ir tai leido šeimininkams pirmauti pasibaigus kėliniui 63:58.

Ketvirto kėlinio pradžioje „Resmila.lt“ priartėjo iki minimumo 68:67. Toliau puolime užsiautė A.Ivanauskas, o svečiai likus trim minutėm jau buvo nutolę dviženkliu pranašumu 71:81. Rungtynių pabaigoje „Resmila.lt“ pasinaudojo sutrikusiu šeimininkų žaidimu, pridėjo dar septynis taškus ir laimėjo šias rungtynes 73:88 (30:19, 14:17, 19:22, 10:30).

„KMAIK“ išnešė sveiką kailį iš NTI-PN (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Ryterna Group“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 21:52 val.)„Kauno NTI ‒ PN“ įsirašė dar vieną pergalę (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 22:04 val.)Atkaklioje kovoje „Resmila.lt“ nusileido „Kauno TPMC-2“ (2019 spalio 29 d., antradienis, 19:47 val.)„Kauno Rami“ gana lengvai palaužė „Kauno NTI-PN“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 19:44 val.)„Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (62:58) (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 00:11 val.)„Resmila.lt“ atkaklioje kovoje nukovė „KMAIK“ (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Resmila.lt“ palaužė „Titranga ‒ Fenikso“ komandą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:01 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ įveikė „Kauno NTI-PN“ ekipą (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 20:08 val.)„Resmila.lt“ pratęsė pergalių seriją įveikdama „KMAIK“ penketuką, o A. Ščerba sumetė 43 taškus (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 15:49 val.)