BMS & KK POLICIJA vs KK SNAIPERIAI (87:71)Auksas+ » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 sausio 26 d., Penktadienis, 20:00 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

„BMS & KK Policija“ šventė lengvą pergalę

Skrajojantis ALI...
2007 sausio 26 d., Penktadienis, 22:57 val., peržiūros: 3556

KKL „Aukso+“ lygos rungtynėse tarp „BMS & KK Policijos“ ir „KK Snaiperių“ ekipų intrigos nebuvo – aikštelės šeimininkai šventė įtikinamą pergalę 16 taškų skirtumu – 87:71 (18:6, 20:17, 26:26, 23:22).

„Nepateisinom savo vardo, – nesėkmės priežastis vardijo „KK Snaiperių“ vyriausiasis treneris Laisvydas Gudaitis. – Trūko pagrindinio puolėjo (Aismanto Zaso red.), nepataikėm iš toli“.

Vien per pirmąją rungtynių atkarpą „KK Snaiperiai“ prametė 7 tolimus metimus ir jau per pirmąsias 10 minučių turėjo 12 taškų deficitą (6:18).

Antrame ketvirtyje tolimais metimais nebesišvaistę aikštelės svečiai (0/2 per kėlinį) kelių link varžovų krepšio ieškojo iš artimesnių distancijų. Taiklius varžovų išpuolius sunkiai stabdę „BMS & KK Policijos“ krepšininkai per antrąją rungtynių atkarpą turėtą pranašumą padidino tik 3 taškais.

Po didžiosios rungtynių pertraukos „KK Snaiperiai“ pataikė kelis tolimus metimus, perėmė kelis kamuolius ir ėmė mažinti savo deficitą. Jau 26-tąją minutę po taiklaus Tado Gaurilčiko („KK Snaiperiai“) tolimo metimo „BMS & KK Policijos“ pranašumas ištirpo iki 3 taškų (45:43).

Visgi kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė aikštelės šeimininkai, kurių spurtą ketvirčio pabaigoje inicijavo 4 tritaškius paeiliui pataikęs Tadas Simutis, ir pastarųjų pranašumas vėl išaugo iki saugios ribos – 64:49.

Nesulaikomas nugalėtojų gretose buvo Tadas Ališauskas, kuris paskutinėje rungtynių atkarpoje kūrė tikrą krepšinio spektaklį. Ališauskas viso surinko 37 taškus, po krepšiu sugriebė 11 kamuolių, perėmė 5 kamuolius ir 4 perėmė.

Tadas Simutis prie „BMS & KK Policijos“ pergalės prisidėjo 20 pelnytų taškų, Raimondas Baltrušaitis – 17.

„KK Snaiperių“ ekipoje išsiskyrė Paulius Motiejūnas, surinkęs 20 taškų. Tadas Gaurilčikas ir Paulius Dambauskas pelnė atitinkamai 18 ir 16 taškų.

„Pergalė lengva, – po rungtynių kalbėjo „BMS & KK Policijos“ strategas Mindaugas Brazys. – Vienu momentu priešininkai buvo paviję, tačiau pavyko atsitiesti. Pabaigoje, patys matėt...“, – apie Tado Ališausko spektaklį kalbėjo Brazys.

Ramiose ir mažai emocijų reikalavusiose rungtynėse arbitrų darbas buvo vertinamas teigiamai – „BMS & KK Policija“ teisėjams skyrė 9 balus, „KK Snaiperiai“ – balu mažiau.

"BMS & KK Policija" namuose šventė netikėtą pergalę (2006 lapkričio 11 d., šeštadienis, 16:24 val.)"BMS & KK Policija" ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2007 kovo 20 d., antradienis, 23:16 val.)"BMS ir KK Policija" išplėšė pergalę prieš "Žalvarį" (2007 vasario 10 d., šeštadienis, 11:13 val.)"BMS & KK Policija" įveikė "KK Snaiperius" (2006 gruodžio 10 d., sekmadienis, 18:44 val.)"BMS & KK Policija" vėl nugalėjo "Žalvarį" (2007 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)Sunki "BMS & KK Policijos" pergalė vėl po eilinio pratęsimo (2006 lapkričio 26 d., sekmadienis, 17:56 val.)Eilinė "BMS & Policijos" ekipos pergalė tik po pratęsimo (2006 lapkričio 20 d., pirmadienis, 22:50 val.)"BMS & KK Policija" sutriuškino "Sabonio KM-89" (2007 sausio 19 d., penktadienis, 21:56 val.)„KK Snaiperiai“ savo pavadinimo nepateisino (2006 gruodžio 12 d., antradienis, 20:34 val.)Sunki "Forto sienos" pergalė (2007 sausio 23 d., antradienis, 20:58 val.)