Huawei vs Legionas (78:59)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Legionas“ neatsilaikė prieš „Huawei“ puolimą

2016 gruodžio 19 d., Pirmadienis, 23:22 val., peržiūros: 1806

Pirmadienį, gruodžio 19 – ąją dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos KKL B lygos, „ALT reklama“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Huawei“ ir jiems iššūkį metusios „Legionio“ komandos.

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų netaikliais metimais ir klaidų gausa, tačiau „Legiono“ krepšininkai per pusę kėlinio sugebėjo įmesti 6 taškus į sąvąjį nepraleidę nei vieno ir aitrūko nuo varžovų – 0:6. Sužaidus daugiau nei 5 minutes pirmuosius taškus „Huawei“ komandai nuo baudų metimo linijos pelnė M.Dimša. Svečių puolimas visiškai sustojo, o įsibėgėję šeimininkai kėlinuką užbaigė spurtu 16:2 ir po pirmųjų dešimties minučių jau turėjo dviženklę persvarą – 18:8.

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo vangiai, o kurį laiką skirtumas tarp komandų buvo 8-10 taškų. Įpusėjus kėlinukui „Huawei“ krepšininkai turėjo 13 taškų pranašumą (30:17), tiesa dviženkle persvara jie džiaugėsi neilgai – „Legionas“ pelnė 5 taškus paeiliui. Jau atrodė, kad svečiai perėmė žaidimo iniiatyvą į savo rankas „Huawei“ komandą puolime į priekį vedė Ž.Jašinas pataikęs 2 tritaškius iš eilės (36:22). Svečiai nebuvo linkę nuleisti rankų ir kėlinuką užbaigė pelnydami 4 taškus iš eilės – 36:26.

Po didžiosios pertraukos komandos rungtyniavo apylygiai, tačiau šeimininkų susikrautas pranašumas leido jiems džiaugtis saugia persvara – 42:33. Nors „Legiono“ krepšininkai ir buvo sumažinę deficitą iki 7 taškų, tačiau labiau priartėti prie varžovų jiems nepavyko, o po prastai sužaistos kėlinuko pabaigos prieš lemiamą ketvirtį jie atsilikinėjo jau 13 taškų – 54:41.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo 5 iš eilės „Legiono“ taškais, tačiau netrukus taškus pradėjo rinkti ir šeimininkai. Žaidimas aikštelėje išsilygino abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, o įpusėjus ketvirčiui „Huawei“ krepšininkai visdar turėjo dviženklę persvarą – 63:53. Per likusį laiką svečiams pradėjo stigti jėgų gynyboje, o šviežesni šeimininkai po truputį didino savo persvarą, kuri kėlinio pabaigoje šoktelėjo iki 20 taškų. Nuaidėjus teisėjo švilpukui skelbiančiam rungtynių pabaigą „Huawei“ šventė triuškinančią pergalę rezultatu 78:59.

Po rungynių pakalbintas „Huawei“ treneris A.Dervinskas kalbėjo: „Nežaidėme porą savaičių. Ir dabar mūsų žaidime toks chaosas po tos pertraukos. Pirmą ratą teko žaisti prieš gerokai silpnesnes komandas ir labai lengvai viskas ėjosi. Dabar truputį kolektyvas atsipalaidavęs, tačiau šiame etape reikės vėl iš naujo nusiteikti kovoti kiekvienose rungtynėse.“

Huawei: Marius Dimša – 16 tšk., Kęstutis Dimitrijevas – 13 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Žymantas Jašinas – 11 tšk., Domas Juknevičius – 11 tšk., Vilmantas Vainauskas – 11 tšk.

Legionas: Jonas Snudaitis – 26 tšk., Vytautas Peseckis – 11 tšk. (6 rezult. perd.), Šarūnas Krilavičius – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„Legionas“ nesunkiai įveikė „ICE“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:33 val.)„Legionas“ nesunkiai susitvarkė su „MRU VSF“ ekipa (2016 lapkričio 29 d., antradienis, 23:45 val.)„Legionas“ įrodė savo pranašumą prieš KK „13“ komandą (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 22:41 val.)„Legionas“ neturėjo didelio vargo su „Hermio“ šešetu (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Legionas“ lengvai žengė į C lygos pusfinalį (2017 balandžio 06 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)„Banga“ įveikė „Huawei“ ekipą ir iškovojo B lygos bronzos medalius (2017 gegužės 20 d., šeštadienis, 19:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ bei žengė į finalą (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 20:55 val.)„Legionas“ pergale pradėjo „C“ lygos ketvirtfinalį ‒ įveikta „KMAIK“ komanda (2017 balandžio 04 d., antradienis, 23:25 val.)37 padarytos klaidos nulėmė netikėtą „Huawei“ pralaimėjimą LSK „Technoerai“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:25 val.)