Akademija vs LSK „Technoera“ (63:81)Kauno mero taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 rugsėjo 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Visas rungtynes priekyje buvusi LSK „Technoera“ įveikė „Akademiją“

2016 rugsėjo 21 d., Trečiadienis, 22:40 val., peržiūros: 1341

Trečiadienį, rugsėjo 21 dieną, A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2016 varžybos tarp C pogrupio komandų – vietos „Akademijos“ bei svečių LSK „Technoeros“. Rungtynes kiek geriau pradėjo svečių ekipa, kuri įsiveržė į priekį ir po truputį didino savo pranašumą. Šeimininkai vis bandė artėti savo varžovų link, tačiau tuomet sėkmingą atkarpą sužaisdavo „Technoeros“ ekipa. Galiausiai, trečiajame kėlinyje svečiai sudėliojo visus taškus ant „i“ ir įgijo triuškinantį pranašumą, kuris leido rungtynes užbaigti ramiai bei pasiekti pergalę pirmose savo rungtynėse šį sezoną.

Pirmąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo LSK „Technoera“ ekipa, kuri pelnė pirmuosius keturis taškus greitų atakų metu. Tuomet savo taškų taupyklę atidarė ir „Akademijos“ ekipa. Tačiau tuomet dar šešis taškus be atsako pelnė svečių ekipa ir įgijo jau aštuonių taškų atotrūkį. Netrukus šeimininkai priartėjo prie savo varžovų, bet į tai svečiai atsakė sėkminga atkarpa, kuri leido vėl įgyti kiek saugesnį pranašumą. Prieš pat kėlinuko pabaigą, komandas skyrė jau ir dviženklis skirtumas, tačiau „Akademijos“ ekipai kiek pavyko sumažinti atsilikimą ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 10:19. Antrąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kurie įgijo jau ir 13-os taškų atotrūkį. Visgi, tuomet „Akademijos“ ekipa spurtavo ir netrukus komandas tebeskyrė vos trys taškai. Tačiau tuomet šeimininkai vėl pradėjo dažniau prametinėti bei klysti, kas leido svečių ekipai susigrąžinti dviženklį pranašumą. Likusią kėlinio dalį komandos žaidė taškas į tašką, o po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 27:35.

Trečiąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie vėl priartėjo prie savo varžovų ir komandas tebeskyrė tik trys taškai. Tačiau tuomet LSK „Technoera“ ekipa po truputį pradėjo didinti savo pranašumą, o galiausiai tai virto į 15:0 spurtą, kuris leido jonaviečiams įgyti jau ir 21-o taško pranašumą. Kėlinuką taikliu dvitaškiu užbaigė „Akademijos“ ekipa, tad rezultatas po trijų kėlinukų buvo 40:59. Galiausiai, ketvirtasis kėlinys beliko tik formulumas. „Akademijos“ ekipai taip ir nepavyko sužaisti geros atkarpos, kuri būtų sugrąžinusi juos į rungtynes, tad LSK „Technoera“ savo sezoną pradėjo pergalingai. Galutinis rungtynių rezultatas 63:81.

L.Mecelis (LSK „Technoera“):
„Kaip pirmos sezono rungtynės, tai labai geros. Nesitikėjom lengvai žaisti. Gal priešininkas po vasaros dar neatsigavęs“.

L. Juknys (Akademija):
„Tiesiog priešininkai geriau pasirengę. Matosi, kad vasaros metu dažniau žaidė krepšinį, o mes atėjome į pirmas varžybas po vasaros. Varžovai daugiau ar mažiau buvo pasižaidę, o mes esame naujų žmonių komanda ir bandome susižaisti aikštelėje. Turėjome visas galimybes pakovoti dėl pergalės, stengėmės kovoti, bet matosi, kad priešininkų geresnė forma. Jie būtent šiuo dalyku ir ištempė varžybas. Draugiški turnyrai tam ir yra skirti, kad varžybose įgyti formą, ypač mėgėjų lygose. Tokių turnyrų tikslas ir yra, kad bandyti susistyguoti ir kaip galima stipriau išsityčioti iš rungtynių pralaimėtojo“.

Akademija: Jonas Grigaras – 18 tšk., Nerijus Aleknavičius – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Simanas Karalius – 9 tšk.

LSK „Technoera“: Jonas Ambrutis – 15 tšk., Žilvinas Radzevičius – 15 tšk., Arminas Beisys – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Linas2016 rugsėjo 21 d., 23:45 val.
tebūnie...
baltas19882016 rugsėjo 21 d., 22:58 val.
Pataisykite: LSK Technoera. Vietoi Marius Jurevičius turi buti Tomas Jurevičius. Ačiū
Atsipalaidavusiai žaidusi Kauno „TPMC“ įveikė „Akademiją“ (2016 spalio 03 d., pirmadienis, 22:24 val.)„Galera“ užtikrintai įveikė „Akademiją“ ir pateko į finalą (2016 spalio 18 d., antradienis, 22:20 val.)Pirmoje rungtynių pusėje susikrovusi solidžią persvarą „Kauno TPMC“ įveikė LSK „Technoerą“ (2016 rugsėjo 26 d., pirmadienis, 20:49 val.)Keturiese likę „Laipsnių“ žaidėjai nesugebėjo pasipriešinti „Akademijai“ (2016 rugsėjo 28 d., trečiadienis, 23:10 val.)LSK „Technoera“ po atkaklios kovos išsikovojo kelialapį į didžiąją taurę (2016 spalio 05 d., trečiadienis, 22:45 val.)United – „Alta Transportas“ pasipuošė „Kauno mero Mažosios taurės“ bronzos medaliais (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 13:35 val.)„Sporto Manija“ be vargo peržengė ketvirtfinalio barjerą (2016 spalio 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Akademija“ po sunkios kovos prasiskverbė į pusfinalį (2016 spalio 11 d., antradienis, 00:56 val.)