TransUnion vs Coca-Cola (77:81)Įmonių lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 kovo 06 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

Visas rungtynes pirmavusi TransUnion krito prieš Coca-Cola

2023 kovo 06 d., Pirmadienis, 22:39 val., peržiūros: 259

Kovo 6-osios vakarą įvyko įmonių lygos D pogrupio reguliariosios rungtynės. Jose šeimininkai TransUnion priėmė Coca-Cola ekipą.

Rungtynės prasidėjo ramiai. Abi ekipos neskubėjo, žaidė savo žaidimą. Šeimininkams atlikus daugiau taiklių metimų, jie po pirmojo kėlinio turėjo 6 taškų persvarą. Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu, tačiau šeimininkai vis rasdavo priešnuodžių, todėl rezultatas nepakito.

Po ilgosios pertraukos išryškėjo svečių lyderis. E.Aleksa darė viską: rinko taškus, kovojo kamuolius ir buvo tikras komandos vedlys. Todėl antroje rungtynių pusėje svečiai savo žaidimą grindė šio žaidėjo individualiais veiksmais. Ir nors trečiajame ketvirtyje atrodė, jog ši taktika nepasiteisins, lemiamame ketvirtyje susistygavusi gynybą, svečių ekipa mažais žingsniais mažino atsilikimą. Ir taip likus minutei iki pagrindinio laiko pabaigos, E.Aleksa prasiveržia po krepšiu ir 2+1 atakoje išveda savo ekipą į priekį. Šeimininkams nebepavykus rezultatyviai užpulti, belieka palikti šią salę ir kuo greičiau ištrinti šias rungtynes iš atminties. Pastarieji rungtynes pralaimi rezultatu 77:81 (21:15, 21:21, 19:16, 16:29)

9 taškai

Praktiškai visas rungtynes kontroliavusi „Coca-Cola“ ekipa iškovojo pergalę (2023 vasario 05 d., sekmadienis, 22:35 val.)Lygioje kovoje „TransUnion“ iškovojo pergalę (2023 vasario 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Manvesta“ paskutinę sekundę patiesė „TransUnion“ ekipą (2022 lapkričio 23 d., trečiadienis, 22:08 val.)12 tritaškių per pirmą rungtynių pusę sumetę „TransUnion“ įveikė „Omega“ ekipą (2023 vasario 08 d., trečiadienis, 21:57 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė „TransUnion“ (2022 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Plastena“ dar kartą įveikė „TransUnion“ ir keliauja tolyn (2023 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:17 val.)Įmonių lygoje: užtikrinta „TransUnion“ pergalė prieš „Limobus & Veiksa“ (2023 kovo 19 d., sekmadienis, 19:47 val.) „TransUnion“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 sausio 30 d., pirmadienis, 21:57 val.)Ketvirtajame kėlinyje spurtavę „Manvesta“ įtikinamai nugalėjo „Coca-Cola“ (2023 sausio 08 d., sekmadienis, 20:52 val.)“SDG & Gym+ & Audrokesta” įveikė „TransUnion“ ekipą (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 21:51 val.)