Acme ‒ Jabra vs Kauno savivaldybė & Policija (52:93)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 21 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“

2017 vasario 21 d., Antradienis, 22:15 val., peržiūros: 1620

Vasario 21 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Oriono“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ACME – Jabra“ priemė svečius „Kauno savivaldybę & Policiją“. „ACME – Jabra“ buvo pralaimėję visas 15 žaistas rungtynes. „Kauno savivaldybė & Policija“ buvo iškovoję aštuonias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėję.

Rungtynes geriau pradėjo „Kauno savivaldybė & Policija“, kuri sužaidus dvi minutes pirmavo rezultatu 0:5. Netrukus jų persvara padidėjo iki devynių taškų (0:9). Įpusėjus penktai minutei „ACME – Jabra“ paprašė minutės pertraukėlės (2:11). Vėliau persvara pamažu augo svečių naudai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 17 taškų (6:23). PEr likusį laiką „Kauno savivaldybė & Policija“ išsaugojo solidžią persvarą (13:27).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „ACME – Jabra“ dvitaškiu (15:27). Vėliau tris metimus iš eilės pataikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (15:33). Komandos keitėsi taikliais metimais, o likus keturiom minutėm iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 16 taškų (21:37). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (21:42). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (27:48).

Nors prasidėjus antrai rungtynių pusei pirmą tašką baudos metimu pelnė „ACME – Jabra“, vėliau septynis taškus iš eilės pelnė „Kauno savivaldybė & Policija“ (28:55). Septintą minutę komandas skyrė 22 taškai (33:55). Ketvirtą minutę skirtumas padidėjo iki 28 taškų (33:61). Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė lygiai, o sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 31 taškas (41:72).

Ketvirto kėlinio pirmas septynias minutes geriau žaidė „Kauno savivaldybė & Policija“ ir pamažu didino persvarą. Septintą minutę komandas skyrė 46 taškai (42:88). Paskutinėmis rungtynių minutėmis šiek tiek geriau žaidė „ACME – Jabra“. Rungtynės baigėsi rezultatu 52:93. „Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo devintą pergalę, o „ACME – Jabra“ pralaimėjo pralaimėjo šešioliktą kartą.

„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos žaidėjas D.Jasinskas paklaustas, kodėl komanda laimėjo, atsakė: „Tiesiog linksmai žaidėme.“ Paklaustas, kodėl šiandien pavyko sužaisti labai geras rungtynes, žaidėjas atsakė: „Nežinau, tikriausiai sekėsi. Visa komanda žaidė atsipalaidavę. Gražiai susižaidėme, be riksmų, žaidimas ėjosi gerai.“ Paklaustas, ar tikėjosi lengvos pergalės, žaidėjas atsakė: „Gal ne visai, bet tikiesi kiekvieną dieną lengvai pažaisti ir laimėti.“

Acme ‒ Jabra: Tadas Žirgulis – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Ramūnas Vanagas – 12 tšk., Kęstutis Dekeris – 9 tšk.

Kauno savivaldybė & Policija: Dominykas Jasinskas – 30 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Mindaugas Kvedaras – 24 tšk. (12 rezult. perd.), Liutauras Sakalauskas – 11 tšk., Andrius Girdžius – 11 tšk.

„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.) „Kauno savivaldybė & Policija“ gan nesunkiai įveikė SK „Vertigo“ (2017 sausio 08 d., sekmadienis, 22:11 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „LSMU VS & Statybų viziją“ (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:30 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ be didesnio vargo įveikė „Baltic Transline“ ekipą. (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 22:48 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ antro stebuklo nesukūrė ‒ į pusfinalį žengė „Makroflex ‒ KTU Plienas“ (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 00:35 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ žaidė kovingai, bet turėjo pripažinti „Makroflex ‒ KTU Plieno“ pranašumą (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 22:24 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ be sunkumų susitvarkė su „Acme ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 14 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)