Artstone vs Vilmista (89:92)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89)

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 22:58 val., peržiūros: 770

Sausio 23d., Trečiadienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Artstone“ ir svečiai – „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo atkaklia abiejų ekipų kova, tačiau įpusėjus kėliniui į priekį 6 taškais išsiveržė „Vilmista“ (8:14). Kėlinio pabaigoje svečiams dar pavyko padidinti pranašumą, tačiau kelias sėkmingas atakas surengę „Artstone“ sumažino skirtumą iki 3, visgi tolimu metimu kėlinį užbaigę „Vilmistos“ krepšininkai vėl atsiplešė 6 taškais – 23:29. Antrojo kėlinio pradžioje svečiams pavyko padidinti persvarą iki dviženklės (26:36). „Vilmistos“ krepšininkams sekėsi išlaikyti atstumą tarp varžovų, tačiau pirmos rungtynių pusės pabaigoje 6 taškus be atsako pelnę „Artstone“ sumažino skirtumą iki 5 – 42:47.

Antrąją rungtynių pusę aktyviai pradėjo šeimininkai, kuriems pavyko sumažinti skirtumą iki minimalaus (48:49), tačiau persverti rezultato „Artstone“ krepšininkams nesisekė, o kėlinio pabaigoje „Vilmista“ vėl padidino pranašumą – 57:65. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Artstone“ pradėjo kvėpuoti varžovams į nugarą, o praėjus kiek daugiau nei 3 minutėm išlygino rezultatą (69:69). Vis gi, porą atakų tolimais metimais užbaigę svečiai vėl išsiveržė į priekį 7 taškais (71:78), tačiau „Artstone“ nepasidavė ir baigiantis kėliniui išlygino rezultatą. „Vilmistos“ paskutinė ketvirtojo kėlinio ataka baigėsi nesėkmingai ir ekipoms santykius teko aiškintis pratęsime – 81:81. Pratęsimo pradžioje „Artstone“ pagaliau pavyko persverti rezultatą savo naudai, tačiau didžiąją pratęsimo dalį pirmavo svečiai, likus kelioms sekundėms iki pirmojo pratęsimo pabaigos „Vilmista“ pirmavo 3 taškais, o šansą išlyginti rezultatą gavę šeimininkai surengė labai nesėkmingą ataką ir nespėjo kamuolio išmesti laiku. Penkiese susirinkę „Vilmistos“ krepšininkai šventė sunkiai pelnytą pergalę rezultatu – 89:92 (23:29, 19:18, 15:18, 24:16, 8:11).

Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Coca – Cola“ pergalė prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Festo“ ir pateko į didįjį finalą (2019 balandžio 10 d., trečiadienis, 21:39 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Artstone“ (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 23:10 val.)„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“ (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:45 val.)„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 23:16 val.)Atkaklioje kovoje pergalę prieš „Vilmista“ pasiekė “ASS Endress+Hauser” (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:18 val.)