Vilmista vs Acme grupė (75:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 kovo 26 d., Antradienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ ketvirtfinalio pirmame susitikime palaužė „Acme grupę“

2019 kovo 26 d., Antradienis, 22:45 val., peržiūros: 706

Kovo 26 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos Mažosios taurės pirmosios 1/4 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Vilmista“ ir svečiai – „Acme grupė“.

Rungtynės prasidėjo labai dideliu tempu, tačiau pirmasis kėlinys vyko apylygiai. A.Olberkis dviem tritaškiais išvedė „Vilmistą“ į priekį, bet sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę „Acme grupės“ krepšininkai pasibaigus kėliniui pirmavo minimalia persvara 16:17.

Antrajame kėlinuke G.Šuklevičius trimis tritaškiais metimais leido „Vilmistai“ perimti rungtyių iniciatyvą ir pasibiagus dviem kėlinukam pirmauti 36:32.

Trečiajame kėlinuke įsižaidė G.Mikėnas, kurio šeši taškai paeiliui jau leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą 48:35. Visgi, M.Čipas dviem tritaškiais leido šiek tiek „Acme grupei“ įkvėpti gryno oro, tačiau svečių deficitas po dviejų kėlinių vis dar buvo dviženklis 53:43.

Lemiamame kėlinyje ekipos apsikeitė tolimais metimais, o įpusėjus kėliniui šeiininkai vis dar turėjo dviženklę persvarą 65:52. Antroje kėlinuko pusėje netikslūs svečių metimai neleido arčiau priartėti ir atkurti intrigos šiose rungtynėse. Galutinis susitikimo rezultatas 75:58 (16:17, 20:15, 17:11, 22:15).

„Vilmista“ pusfinalį pradėjo lengva pergale prieš „Festo“ (2019 balandžio 09 d., antradienis, 21:01 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „Artstone“ (92:89) (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Norvelinos“ pranašumą (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:50 val.)Po pratęsimo „Vilmista“ palaužė „ASS Endress + Hauser“ (96:90) (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 20:32 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)„KTU“ lengvai įveikė „ACME “ krepšininkus (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 18:51 val.)Negausiai susirinkęs „Ulmas“ garbingai pasipriešino „Acme grupė“ komandai (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 15:34 val.)„Vilmistos“ antroji pergalė ir kelialapis į ketvirtfinalį (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:04 val.)Negausiai susirinkę „ASS Endress + Hauser“ nugalėjo „Acme grupės“ krepšininkus (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 19:15 val.)