Vilniaus raj. Juodšilių gimnazija „Šilas“ vs Molėtų gimnazija (65:83)„Basketnews.lt Lietuva 2016“ taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 kovo 04 d., Penktadienis, 09:30 val. @ Juodšilių „Šilo“ gimnazija, A. Mickevičiaus g. 10, Juodšiliai, Vilniaus raj., LT-14001

Pietryčių pogrupio starte ‒ užtikrinta „Molėtų“ gimnazijos pergalė

2016 kovo 04 d., Penktadienis, 15:17 val., peržiūros: 1138

Penktadienį, kovo dieną, Vilniaus raj. Juodšilės gimnazijos „Šilas“ sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Basketnews.lt Lietuva 2016“ 10-12 klasių taurės, Pietryčių pogrupio rungtynės, tarp vietos Vilniaus raj. Juodšilės gimnazijos „Šilo“ ir svečių „Molėtų“ gimnazijos ekipų. Susitikimo pradžioje prie savos salės pripratę šeimininkai kiek pirmavo, tačiau vėliau iniciatyvą perėmę molėtiškiai ėmė vis labiau tolti nuo priešininkų. Po ilgosios pertraukos spurtavusi „Molėtų“ gimnazija įgijo dviženklį atotrūkį, kurį išlaikė iki pat susitikimo pabaigos nei šventė pergalę rezultatu 65:83 (15:13, 14:18, 13:24, 23:28).

Susitikimo pradžioje kiek sutrikę svečiai pratinosi prie neįprastos aikštelės, o, tuo tarpu, juodšiliškiai surengė kelis sėkmingus išpuolius bei įgijo nedidelį atotrūkį. Vis tik, kiek pripratę prie aikštelės ypatumų molėtiškiai persvėrė rezultatą savo naudai, bet kėlinuką geriau užbaigę šeimininkai įgijo dviejų taškų pranašumą. Antrą ketvirtį žymiai geriau pradėjusi „Molėtų“ gimnazija perėmė iniciatyvą ir įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau čia pat spurtavę Vilniaus raj. Juodšilės gimnazijos „Šilo“ krepšininkai rezultatą išlygino. Nepaisant to, prieš ilgąją pertrauką kelis taškus iš eilės pelnęs D.Kaminskas sugrąžino svečiams dviejų taškų persvarą. 29:31.

Po ilgosios pertraukos nieko ilgai nelaukę „Molėtų“ gimnazijos krepšininkai surengė spurtą 2:10, taip įgydami dešimties taškų atotrūkį. Kiek vėliau atsibudę aikštės šeimininkai sužaidė sėkmingą atkarpą ir prisivijo priešininkus, tačiau pastarieji pajautė savo žaidimą ir iki trečiojo kėlinuko pabaigos padidino skirtumą tarp komandų iki trylikos taškų. Ketvirtą kėlinuką dar penkiais taškais iš eilės pradėjo V.Januškevičius, kuris padidino savo komandos atotrūkį iki aštuoniolikos taškų. Pasiduoti dar nesiruošę juodšiliškiai surengė nedidelį spurtą ir kiek sušvelnino deficitą, tačiau svečiai priešininkų pernelyg arti jau nebeprisileido ir išsaugojo solidžią persvarą iki pat rungtynių pabaigos. 65:83.

Po pergalės „Molėtų“ gimnazijos treneris R.Knezys kalbėjo: „Manau, jog pergalę, galbūt, lėmė didesnė patirtis. Aišku, pradžioje daug įtakos turėjo aikštelės kokybė, o šiaip mes esame pasiruošę“.

Ką manote apie šią rengiamą taurę?:

“Aišku, kad gerai. Vaikai nori dalyvauti, žaisti. Pamatome ir kitų aikščių, viskas labai gerai, turi būti tokių turnyrų“.

Po nesėkmės Juodšilės gimnazijos „Šilo“ treneris J.Bagdonas kalbėjo: „Šiandien mums trūko trijų pagrindinių žaidėjų, vienam nugara, kitam kelias. Ir šiaip, esame jauna komanda, neturime patirties, nesame susižaidę, tikiuosi, jog ateityje bus geriau. Labai puikiai vertinu šią rengiamą taurę, gaila, jog seniau nežinojau“.

Vilniaus raj. Juodšilių gimnazija „Šilas“: Valdemar Koženevski – 20 tšk. (11 atk. kam.), Rimas Rakštelis – 18 tšk., Robertas Ivickis – 10 tšk.

„Molėtų“ gimnazija: Ignas Šeikis – 18 tšk. (11 atk. kam.), Andrius Banevičius – 15 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Dovydas Kaminskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Viburys – 11 tšk., Deividas Stankevičius – 10 tšk.

Visas varžybas pirmavusi Kaišiadorių A.Brazausko gimnazija tik pabaigoje palaužė Molėtų gimnazijos pasipriešinimą (2016 kovo 23 d., trečiadienis, 14:51 val.)Kauno raj. Garliavos „Juozo Lukšos“ gimannazijos krepšininkai įveikė Molėtų gimnazistus (2016 balandžio 28 d., ketvirtadienis, 13:30 val.)