Sabonio KC vs Baldų sandėlis.lt (85:88)A lyga, „Sporto fėja“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių starte sunki „Baldų sandėlis.lt“ pergalė po pratęsimo

2016 spalio 20 d., Ketvirtadienis, 22:55 val., peržiūros: 1597

Ketvirtadienį, spalio 20 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „A“ lygos, „Sporto fėjos“ pirmenybių rungtynės, tarp vietos „Sabonio KC“ ir svečių „Baldų sandėlis.lt“ ekipų. Pačioje pradžioje kiek geriau atrodę svečiai išsiveržė į priekį, tačiau vėliau iniciatyvą perėmę aikštės šeimininkai pirmavo didžiąją rungtynių dalį. Susitikimo pabaigoje pratęsimą išplėšę svečiai sugebėjo per papildomą laiką įrodyti savo pranašumą bei pasiekti pergalę rezultatu 85:88 (11:14, 23:17, 22:20, 19:24, 10:13).

Rungtynes geriau pradėję svečiai, vedini R. Puikio, įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau ilgai nelaukę saboniukai atidarė savo taškų sąskaitą ir sumažino deficitą iki dviejų taškų. Nepaisant to, dar šešis taškus be atsako surinkęs „Baldų sandėlis.lt“ įgijo aštuonių taškų persvarą. Pačioje kėlinuko pabaigoje du kartus iš toli pasižymėjęs J.Daugėla sušvelnino skirtumą tarp komandų iki trijų taškų. (11:14). Antrame ketvirtyje dominuoti puolime pradėję „Sabonio KC“ auklėtiniai surengė spurtą 16:3 ir perėmę iniciatyvą įgijo dešimties taškų atotrūkį. Pačiu laiku susiėmę svečių žaidėjai atsakė „sausa“ atkarpa 0:13 ir susigrąžino kelių taškų pranašumą. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę šeimininkai ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai. 34:31.

Po ilgosios pertraukos žaidimas išlygino ir abi ekipos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Tik praėjus kelioms minutėms iš toli pasižymėjo A.Dautartas ir E. Įvelginas, taip minimaliu skirtumu išvesdami „Baldų sandelis.lt“ į priekį. Kiek vėliau pirmaujanti komanda dar keitėsi kelis kartus, tačiau ir vėl ketvirtį geriau užbaigę aikštės šeimininkai susigrąžino penkių taškų atotrūkį. (56:51). Paskutinės rungtynių dalies pradžioje po tritaškį smeigę R. Jakubauskas ir J.Daugėla padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio, tačiau čia pat iniciatyvos ėmėsi R. Puikio ir T. Skardžiaus tandemas, kurių dėka svečių deficitas ištirpo iki keturių taškų. Kiek vėliau „Sabonio KC“ dar buvo atitolę, tačiau individualių T. Skardžiaus pastangų dėka „Baldų sandėlis.lt“ išplėšė pratęsimą, kurio metu nepaliko varžovams vilčių ir šventė pergalę rezultatu 85:88.

„Sabonio KC“: Julius Daugėla – 25 tšk., Justas Sakalauskas – 18 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Modestas Šemeklis – 13 tšk., Redas Jakubauskas – 11 tšk.

„Baldų sandėlis.lt“: Arnas Dautartas – 23 tšk. (6 išpr. praž.), Tomas Skardžius – 18 tšk. (8 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Rokas Puikys – 16 tšk., Dovydas Šemeklis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Pijus Mykolaitis – 11 tšk. (7 išpr. praž.)

„A“ lygos „Sporto fėjos“ pirmenybių pusfinalyje „DNC Sports Fairy & United“ turėjo pripažinti „Baldų sandėlis.lt“ pranašumą (2017 gegužės 16 d., antradienis, 22:39 val.)„Kauno autobusams“ dėl pergalės teko pavargti su „Baldų sandėlis.lt“ penketu (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:41 val.)Pirmosiose A lygos ketvirtfinalio rungtynėse „Baldų sandėlis.lt“ ekipos pergalė prieš „Kauno autobusus“ (2017 balandžio 04 d., antradienis, 00:09 val.)„DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą (2017 gegužės 17 d., trečiadienis, 22:56 val.)Emocijų kupinose rungtynėse „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 23:07 val.)Baudos aikštelėje karaliavę „DNC Sports Fairy & United“ įveikė „Baldų sandėlis.lt“ komandą (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 23:40 val.) „Baldų sandėlis.lt“ iškovojo pergalę prieš BK „Centre“ (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 15:04 val.)Aukšto tempo rungtynėse „Kauno TPMC“ įveikė negausiai susirinkusius „Baldų sandėlis.lt“ (2017 sausio 31 d., antradienis, 00:12 val.)„Baldų sandėlis.lt“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2017 kovo 06 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Sporto manija“ pradėjo pergalingai A lygos „Sporto fėjos“ sezoną (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)