Bitdefender ‒ Altacom vs Baubilas & Verslo pasaulis (50:84)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė

2016 gruodžio 12 d., Pirmadienis, 22:37 val., peržiūros: 1255

Pirmadienį Kauno technikos profesinio mokymo centre (didžioji salė) įvyko Įmonių lygos „Baltik Sport“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Bitdefender ‒ Altacom“ (4/3) ( šeimininkai) ir svečių teisėmis atvykę „Baubilas & Verslo pasaulis“ (5/2) .

Rungtynės prasidėjo šeimininkų spurtu, kur svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę, kad susitvarkyti zoninę gynybą ( 11:4). Po pertraukėlės „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipa atrado savąjį žaidimą ir ataka po atakos ėmė mažinti skirtumą. M.Laukaitis žaidė nesustabdomai , kur svečiams prieš antrą kėlinuką leido įgyti 9 taškų pranašumą – 17:26.

Antram kėlinukui prasidėjus šeimininkai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, tačiau „Baubilas & Verslo pasaulis“ surengė puikią atkarpą ir greitai susikrovė 15 taškų pranašumą ( 23:38). Ketvirčio pabaigoje „Bitdefender ‒ Altacom“ sugebėjo surengti mini atkarpą 5:0 ir taip apšvelninti skirtumą iki 10 taškų – 28:38.

Po ilgosios pertraukos abi komandos demonstravo nerezultatyvias atakas, kur , matyt, reikėjo laiko vėl sušilti ( 32:44). „Bitdefender ‒ Altacom“ ekipai sunkiai sekėsi įveikti kietą varžovų gynybą, o svečiai išlaikė iniciatyvą savose rankose ir prieš lemiamą kėlinuką turėjo 14 taškų pranašumą – 37:51.

Ketvirtame kėlinyje R.Kabašinskas priminė apie save ir pradėjo smeigti tritaškius metimus vieną po kito ( 37:62). „Bitdefender ‒ Altacom“ pavyko surengti keletą sėkmingų atkarpų, tačiau varžovų tritaškiai metimai buvo neįkandomas riešutėlis ( svečiai per ketvirto kelinio pradžią įmetė 6 tritaškius metimus). Likęs laikas buvo tik formalumas ir „Baubilas & Verslo pasaulis“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 50:84.

Bitdefender ‒ Altacom: Lukas Bendikas – 11 tšk., Arnoldas Žukauskas – 10 tšk., Giedrius Gudaitis – 6 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Martynas Laukaitis – 26 tšk., Ramūnas Švagždys – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Donatas Pocevičius – 11 tšk.

„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą. (2017 sausio 24 d., antradienis, 00:05 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ po permainingos kovos palaužė „Omegos“ ekipą. (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 20:29 val.)D. Pocevičiaus dvitaškis leido „Baubilui & Verslo pasauliui“ perkopti aštuntfinalio barjerą (2017 kovo 20 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Baubilas & Verslo pasaulis“ gerokai pasismagino dvikoje su „Rapala“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:41 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)Nervingose aštunfinalio rungtynėse „Baubilas & Verslo pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įveikė „Artstone“ (2017 kovo 13 d., pirmadienis, 22:34 val.)