Kauno tiltai vs Baubilas & Verslo pasaulis (75:68)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 23 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Kauno tiltai“ tik po atkaklios kovos palaužė „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipą.

2017 sausio 24 d., Antradienis, 00:05 val., peržiūros: 1501

Pirmadienį, sausio 23 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės kuriuose susitiko namuose žaidę „Kauno tiltų“ ir svečiuose žaidę „Baubilas & Verslo pasaulis“ ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti "Kauno tiltai" ekipai, kuriai po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (18:12). Antrame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai ir po dviejų kėlinių skirtumas tarp komandų išliko toks pats – (38:32). Trečiame kėlinyje kiek geriau pavyko sužaisti šeimininkų ekipai, kuriai po trijų kėlinių pavyko padidinti skirtumą iki 10 taškų – (58:48). Ketvirtame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai ir tik rungtynių gale tiksliau sužaidę "Kauno tiltai" iškovojo pergalę rezultatu – (75:68).

Pirmasis kėlinys prasidėjo taikliu tolimu "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipos metimu, netrukus savo pirmuosius 2 taškus pavyko pelnyti ir "Kauno tiltai" ekipai, po kurių sužaidus 3 minutes priekyje buvo svečiai – (2:3). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Kauno tiltų" ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai – (7:3). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai nemažino apsukų ir prabėgus dar 3 minutėms komandas skyrė jau 7 taškai – (13:6). Visgi per likusį laiką svečiams pavyko sumažinti atsilikimą vienu tašku ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (18:12).

Antro kėlinio pradžia truputi geriau pavyko pradėti šeimininkų ekipai. Sužaidus pirmas 2 minutes skirtumas tarp komandų išaugo iki 10 taškų – (24:14). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tie patys 10 taškų – (31:21). Antroje kėlinio dalyje "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipai pavyko surengti mini spurtą – (0:5), po kurio sužaidus beveik 3 minutes skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų – (31:26). Visgi per likusį laiką komandos sužaidė apylygiai ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (38:32).

Trečiasis kėlinys prasidėjo svečių puikiu žaidimu. Sužaidus pirmas 3 kėlinio minutes svečiai sugebėjo priartėti prie savo varžovų iki 4 taškų – (42:38). Prabėgus dar 2 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė tik 1 taškas – (44:43). Antroje kėlinio dalyje svečiai atsipalaidavo, leido šeimininkams dar labiau atitolti ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (58:48).

Ketvirtą kėlinį su didesniu užsivedimu pradėjo "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipa, kuriai pavyko sužaidus 3 minutes sumažinti atsilikimą per pusę – (60:55). Sužaidus dar apie 2 minutes ir kėliniui įpusėjus komandos toliau žaidė taškas į tašką ir skirtumas tarp komandų vis dar išsilaikė toks pats – (64:58). Antroje kėlinio dalyje svečiai pradėjo dar su didesne energija, kuri leido sumažinti atsilikimą iki 3 taškų – (67:64). Visgi per likusį laiką "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipai didesnio stebuklo sukurti nepavyko, "Kauno tiltai" išlaikė minimalią persvarą ir laimėjo rungtynes rezultatu – (75:68).

Po pralaimėtų rungtynių "Baubilas & Verslo pasaulis" ekipos treneris kalbėjo: "Iš tikrųjų šiandieną nesusitvarkėme su savo gynybą, tiek zonine tiek asmenine. Visą laiką palikdavome laisvų žmonių, visą laiką gavome laisvus metimus, kuriuos varžovai lengvai susimetė, o mes tiesiog šiandieną silpnai gynyboje atrodėme. Puolimas kaip puolimas, bet visą laiką svarbiausia gynyba."

Po laimėtų rungtynių "Kauno tiltai" ekipos treneris kalbėjo: "Iš karto norėčiau padėkoti varžovams už gerą kovą, su šia komanda visą laiką vyksta labai smagios varžybos, emocingos, tikra vyriška kova. Tiesiog per stipri komanda gal, kad būtų galima ją užmėtyti nuo pradžių ir sutriuškinti. Vyrai kovoja, tiek jie, tiek mes ir šiandieną buvo tikrai labai gražus krepšinis."

Kauno tiltai: Modestas Latkauskas – 18 tšk. (11 atk. kam.), Eimantas Daunora – 11 tšk. (7 išpr. praž.), Artūras Kaminskas – 10 tšk., Mažvydas Juščius – 10 tšk.

Baubilas & Verslo pasaulis: Ramūnas Švagždys – 24 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Rokas Kabašinskas – 17 tšk., Donatas Pocevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos palaužė „Omega“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:26 val.)„SD Ranga“ po dramatiškos kovos įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 23:52 val.)Po kietos kovos pergalę iškovojo „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 19:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ nespėjo paskui „Baubilas & Verslo pasaulis“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 23:28 val.)„Ledo rūmuose“ ‒ lengva „Baubilas & Verslo pasaulis“ pergalė (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:37 val.)Ketvirtame kėlinuke susiėmęs „Baubilas & Verslo pasaulis“ įveikė „Gėlių banką“ (2017 sausio 16 d., pirmadienis, 22:17 val.)„Kauno tiltai“ tik rungtynių pabaigoje privertė pasiduoti „Bitdefender -Altacom“ ekipą. (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:30 val.)„Kauno tiltai“ atsirevanšavo „Coca Colos“ ekipai (2017 vasario 21 d., antradienis, 10:47 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ įveikė „Baubilas & Verslo pasaulis“ komandą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 22:54 val.)Ryterna po dramatiškos kovos ir pratęsimo įveikė Baubilas&Verslo Pasaulis (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 20:50 val.)