Elektrėnų „Pastolinis“ vs Sparta (92:77)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 gruodžio 16 d., Penktadienis, 19:15 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus.

2016 gruodžio 17 d., Šeštadienis, 03:09 val., peržiūros: 1484

Gruodžio 16d, elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje, įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės. Susigrūmė šeimininkai Elektrėnų „Pastolinis“ ir svečiai „Sparta“ ekipos. Pirmajame kėlinuke, atrodė, kad šeimininkai neturės visiškai jokio vargo su savo varžovais, visapusiškai dominuodami kiekvieną rungtynių aspektą. Tačiau rungtynėms įsibėgėjus, svečiai parodė charakterį ir pradejo vytis savo varžovus. Tačiau Šitaip „paleidę“ pirmą kėlinuką, jie svečių jau nebepavijo. Elektrėnų „Pastolinis“ laimėjo šias rungtynes rezultatu (92 – 77).

Rungtynės prasidėjo visišku šeimininkų dominavimu. Pirmosios aštuonios pirmojo kėlinuko minutės „Spartos“ ekipai buvo tarsi košmaras. „Pastolinis“ išsiveržė į priekį rezultatu (26-3). Visgi per paskutines pora minučių, svečiams pavyko pelnyti 8 taškus be atsako ir nors kiek sumažinti turėtą deficitą. Pirmasis kėlinukas baigėsi rezultatu (26 – 11).

Tuo tarpu antrasis rungtynių kėlinukas buvo visiška priešingybė pirmam. Būtent antrą kėlinuką žymiai geriau sužaidė „Spartos“ krepšininkai. Sužaidę puikią atkarpą (5-17), jie sumažino deficitą vos iki 5 taškų. Likusią kėlinuko dalį abi ekipos žaidė apylygiai. Taigi nuaidėjus švilpukui skelbiamčiam ilgosios pertraukos pradžią, šeimininkai pirmavo 6 taškų skirtumu. (40 – 34).

Po ilgosios pertraukos pirmas į karo laiką įšoko Darius Gervickas, smeigęs 2 tritaškius iš eilės, sugrąžino šeimininkams dviženklį pranašumą (46-34). Nuo to momento abi ekipos kovojo tarsi lygios su lygia, ko pasekoje šeimininkų sukauptas dviženklis pranašumas niekur nedingo iki pat kėlinuko pabaigos. Po trijų kėlinukų rezultatas buvo (68 – 55).

Paskutinis kėlinukas buvo pilnas aistrų ir emocijų. Komandoms ir toliau žaidžiant agresyvų ir fizinį krepšinį nepavyko išsisukti be nelauktų incidentų. Likus penkioms minutės iki rungtynių pabaigos ir šeimininkams pirmaujant 7 taškais, emocijos paėmė viršų ir po krepšiu įvyko susistumdymas. Ko pasekoje, Elektrėnų „Pastolinio“ komandos žaidėjas Evaldas Kertenis buvo nubaustas diskvalifikacine pražanga už agresyvius veiksmus. Visgi, bendru, teisėjų ir kitų komandos draugų jėgomis aistros buvo apramintos ir žaidimas tęsėsi toliau. Nuo to laiko, šeimininkai sužaidė geresnę atkarpą ir laimėjo šias varžybas 15 taškų skirtumu (92 – 77).

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 31 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Kaminskas – 19 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Rytis Kijanskas – 9 tšk.

Sparta: Giedrius Prabulis – 44 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Valčiukas – 9 tšk., Tomas Šorius – 9 tšk.

Elektrėnų „Pastolinio“ ekipos treneris Rytis Vičkačka teigė:
„Na, aš kaip supratau pats, po 7 savaičių iš Estijos grįžęs, kad atėjo į salę 9 žmonės čia jau mums patiems šokas buvo. O iš tikrūjų parodėm savo potencialą kaip mes mokam žaist, na o paskutinis 3 kėliniai mums parodė, kad visgi dar yra kur dirbti, reikia mokėti susikalbėti ir tobulėti. Kito varianto nėra.“

Elektrėnų „Pastolinis“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Vilkus“ (2017 vasario 10 d., penktadienis, 20:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neturėjo jokių šansų prieš vienus grupės lyderių (2016 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:11 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą. (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:53 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)Taškų lenktynese Birštono SC ‒ „Olimpas“ išvargo pergalę prieš „Spartą“ (2016 lapkričio 12 d., šeštadienis, 00:01 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ kontroliavo rungtynių eigą ir pasiekė svarbią pergalę (2017 sausio 27 d., penktadienis, 23:07 val.)BC „Boom“ iškovojo sunkia pergalę prieš „Sparta“ ekipą (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)