Sparta vs Elektrėnų „Pastolinis“ (65:77)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 21:05 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

Puikiai sužaidę rungtynių pradžią Elektrėnų „Pastolinis“ privertė pasiduoti „Sparta“ ekipą.

2017 sausio 10 d., Antradienis, 23:53 val., peržiūros: 1636

Antradienį, sausio 10 dieną, Milikonių pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko B lygos "ALT reklama" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Sparta" ir svečiuose žaidę Elektrėnų "pastolinis" ekipos. Rungtynes kiek geriau pavyko pradėti Elektrėnų"pastolinis" krepšininkams, kuriems po pirmų dešimties minučių pavyko įsiveržti į priekį rezultatu – (15:25). Antrame kėlinyje svečių geras žaidimas nesibaigė ir tai leido po dviejų kėlinių pirmauti rezultatu – (25:46). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (49:61). Ketvirtasis kėlinys priklausė "Sparta" ekipai, kuriai pavyko šiek tiek priartėti, bet rezultato persverti nepavyko. Rungtynės baigėsi rezultatu – (65:77).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Elektrėnų "Pastolinis" ekipos pelnytais 2 taškais. Jau sekančioje atakoje savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Sparta" ekipai, po kurių sužaidus nepilną minutę rezultatas buvo – (2:2). Prabėgus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus rezultatas tarp komandų vis dar buvo lygus – (9:9). Antroje kėlinio dalyje svečiai suaktyvino savo puolimą, sužaidė puikią atkarpą – (6:15) ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (15:25).

Antrasis kėlinys prasidėjo 4 iš eilės pelnytais "Spartos" ekipos žaidėjo G. Prabulio pelnytais taškais, vėliau sekė svečių laimėtą – (2:15) atkarpa, po kurios skirtumas tarp komandų iššoko iki 19 taškų – (21:40). Per likusį kėlinio laiką komandos apsikeitė dar po kelias tikslias atakas ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (25:46).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atakas. Sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes skirtumas tarp komandų vis dar buvo 21 taškas – (37:58). Antroje kėlinio dalyje komandos toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis ir trečiasis kėlinys baigėsi Elektrėnų "Pastolionio" ekipos naudai – (49:61).

Ketvirto kėlinio pradžia iš esmės niekuo neišsiskyrė nuo trečio. Komandos toliau keitėsi rezultatyviomis atakomis ir sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes komandas skyrė jau 25 taškai – (48:73). Antroje kėlinio dalyje šeimininkai šiek tiek atsigavo, surengė paskutinį spurtą – (17:4) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (65:77).

Po pralaimėtų rungtynių "Sparta" ekipos treneris kalbėjo: "Galvojome, kad šiandieną bus lengvos rungtynės, bet vis tik ne mūms. Atrodo prieš rungtynes apsitarėme kaip dengsimės, bet varžovas vistiek mus sugebėjo nustebinti."

Po laimėtų rungtynių Elektrėnų "Pastolinis" ekipos treneris kalbėjo: "Svetingai mus šiandieną priėmė, tikiuosi rūbinėje bus dušai."

Sparta: Giedrius Prabulis – 21 tšk., Šarūnas Sobolis – 20 tšk., Mindaugas Kaselis – 8 tšk. (9 rezult. perd.)

Elektrėnų „Pastolinis“: Darius Gervickas – 24 tšk. (5 rezult. perd.), Saulius Strasevičius – 22 tšk. (18 atk. kam., 11 išpr. praž.), Eitautas Visockas – 11 tšk. (10 atk. kam.), Deivydas Pranckūnas – 10 tšk.

„Elektrėnų pastolinas“ po permainingos kovos privertė pasiduoti BC „Ambi“ & Alaina ekipą. (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 00:10 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)Tik rungtynių pabaigoje „Ragams“ pavyko įveikti „Spartą“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:33 val.)Tik po pratęsimo „Kauno rami“ įveikė „Sparta“ ekipą (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno liberalai“ rungtynių pabaigoje palaužė Elektrėnų „Pastolinį“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:33 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ apgynė savo tvirtovę prieš „Spartos“ vyrus. (2016 gruodžio 17 d., šeštadienis, 03:09 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ išsivežė sunkią pergalę iš „Vilkų“ tvirtovės (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno liberalai“ nesunkiai įveikė Elektrėnų „Pastolinio“ penketuką. (2017 vasario 02 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ pasiekė revanšą prieš KK „13“ bei žengė į aštuntfinalį (2017 kovo 17 d., penktadienis, 22:54 val.)KK „13“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse įveikė Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 12:00 val.)