Ragai vs United ‒ „Alta transportas“ (66:65)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Ragai“ po sunkios kovos palaužė United ‒ „Alta transportas“ ekipą.

2015 lapkričio 15 d., Sekmadienis, 22:11 val., peržiūros: 1341

Sekmadienį, lapkričio 15 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Ragai" ir svečių teisėmis žaidę United -"Alta transportas". Rungtynes kiek geriau pradėjo United – "Alta transportas", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (16:19). Antrame kėlinyje "Ragų" ekipai pavyko sužaisti kiek geriau, kas leido šeimininkams pirmauti po dviejų kėlinių rezultatu – (35:31). Trečiame kėlinyje šeimininkams dar šiek tiek pavyko padidinti skirtumą tarp komandų ir po trijų kėlinių komandas skyrė jau 9 taškai – (56:47). Ketvirtame kėlinyje svečių ekipa ėmė sparčiai mažinti atsilikimą, buvo net persvėrę rezultatą, bet išlaikyti jo nesugebėjo, "Ragai" po atkaklios kovos privertė pasiduoti United – "Alta transportas" ekipą rezultatu – (66:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Ragų" ekipos taikliu metimu, netrukus United – "Alta transportas" ekipa atsakė tolimu metimu ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko persverti rezultatą ir šiek tiek atitrūkti – (12:8). Vėliau sekė 3 minučių svečių trukusi laimėtą atkarpa, po kurios pirmaujanti komanda pasikeitė – (12:15). Per likusį laiką komandos apsikeitė keliomis tiksliomis atakomis ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (16:19).

Antro kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliomis rezultatyviomis atakomis, po kurių sužaidus apie 3 minutes komandas skyrė tie patys 3 taškai – (22:25). Vėliau sekė šeimininkų laimėtą atkarpa – (11:0), po kurios pirmaujanti komanda vėl pasikeitė – (33:25). Baiginėjantis kėliniui United – "Alta transportas" ekipai pavyko šiek tiek sumažinti skirtumą ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – (35:31).

Trečią kėlinį galingu spurtu pavyko pradėti šeimininkų ekipai, kurie sužaidus nepilnas 4 minutes laimėjo atkarpą – (14:3), po kurios skirtumas tarp komandų pirmą kartą šoktelėjo iki dviženklio – (49:34). Antroje kėlinio dalyje svečiai suaktyvino gynybą, pristabdė šeimininkų puolimą, kas leido skirtumą tarp komandų sumažinti iki vienženklio. Trečiais kėlinys baigėsi rezultatu – (56:47).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo United – "Alta transportas" ekipos laimėta mini atkarpa – (2:5), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 6 taškų – (58:52). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiai prie šeimininkų priartėjo dar per porą taškų – (62:58). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko surengti dar kelias tikslias atakas, kurios buvo išvedę United – "Alta transportas" ekipą į priekį – (62:63), bet netrukus šeimininkai rezultatą išlygino – (63:63). Likus žaisti nepilnas 2 minutes komandos apsikeitė po vieną tikslią ataką – (65:65). Vėliau technine pražanga už emocijas buvo nubaustas United – "Alta transportas" komandos kapitonas L.Vėlavičius, kas leido šeimininkų ekipai įmetus baudą įsiveržti į priekį – (66:65). Per likusį laiką svečiai turėjo progą persverti rezultatą, bet netiksliai sužaidę puolime prarado visus šansus pakovoti dėl pergalės. Rungtynės baigėsi rezultatu – (66:65).

Ragai: Lukas Marčiulionis – 23 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 12 tšk., Arnoldas Račickas – 10 tšk. (14 atk. kam.)

United ‒ „Alta transportas“: Linas Vėlavičius – 24 tšk., Žygimantas Krupskis – 21 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Simonas Pupkevičius – 16 tšk. (14 atk. kam.)

„Ragai“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „KMAIK“ ekipą. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 22:16 val.)Veiverių „Amberis“ pratęsime turėjo pripažinti United ‒ „Alta transporto“ pranašumą (2015 gruodžio 18 d., penktadienis, 22:07 val.)Ž.Krupskio sugrįžimas paženklintas „United ‒ Alta Transportas“ pergale (2016 sausio 23 d., šeštadienis, 22:51 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinuke sutriuškino „United ‒ Alta transportą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:14 val.)„United ‒ Alta transportas“ neturėjo jokio vargo su „Lapėmis“ (2015 lapkričio 18 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Ragai“ nesunkiai įveikė „Lapes“ (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 22:14 val.)Puikiai „Kėdainių“ sužaista antroji pusė leido leido pasiekti lengvą pergalę prieš United ‒ „Alta transportą“ (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:09 val.)United – „Alta transportas“ ekipa grupes rungtynes užbaigė pergale. (2016 vasario 22 d., pirmadienis, 23:16 val.)United ‒ „Alta transportas“ nesunkiai susidorojo su „Grizliais“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:22 val.)United ‒ „Alta transportas“ po permainingos kovos palaužė „Kaišiadorių“ ekipą. (2015 lapkričio 22 d., sekmadienis, 00:09 val.)