Kauno Rami vs Vilmista (67:69)Kauno krepšinio Pavasario Didžiosios, Mažosios ir Iššūkio taurių turnyras 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 19:10 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė „Kauno rami“ ekipą

2019 kovo 24 d., Sekmadienis, 20:19 val., peržiūros: 642

Sekmadienį Saulės gimnazijos sporto salėje įvyko Pavasario „Sportturas“ taurės 2019 pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Kauno rami“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai, tačiau pirmieji nuo varžovų atitrūko „Kauno rami“, o sužaidus septynias minutes „Vilmista“ buvo pelniusi tik du taškus. Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai toliau išlaikė dviženklį pranašumą ( 17:7). Antrame ketvirtyje svečiai toliau tragiškai atakavo iš žaidimo, o „Kauno rami“ nepasinaudojo varžovų pramestai metimais ir nepasididino pranašumo – 35:26.

Po ilgosios pertraukos prie svečių prisijugė E.Plenta, kur „Vilmistai“ atnešė naujų vėjų puolime, tačiau „Kauno rami“ greitai susitvarkė su varžovų aukštaūgiais ( 56:43). Lemiamame kėlinyje „Vilmista“ ekipai pagaliau pramušė ledus iš tolimos distancijos ir komandas skyrė tik 3 taškai. Rungtynių pabaigoje sprendėsi tik nugalėtojas, kur „Kauno rami“ išvaistė susikrautą pranašumą ir „Vilmista“ sužaidė nuostabų ketvirtą kėlinuką bei iškovojo pergalę, rezultatu – 67:69

Tik po atkaklios kovos „Vilmista“ įveikė Asociacija „Lietuvos karininkų ramovė“ (2019 balandžio 24 d., trečiadienis, 21:26 val.)„Kauno rami“ tik po atkaklios kovos įveikė „0Septyni“ ekipą (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos – 2“ iškovojo svarbią pergalę prieš „Kauno rami“ ekipą (2019 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)„Kauno Rami“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 15:47 val.)Po ilgosios pertraukos atitrūkusi „Vilmista“ pasiekė pergalę (2019 balandžio 30 d., antradienis, 22:13 val.)„Iššūkio“ taurės bronza atiteko „Kauno Rami“ ekipai (2019 gegužės 14 d., antradienis, 21:14 val.)„Vilmista“ palaužė „Remza & Langvila“ krepšininkus ir keliauja į finalą (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 22:31 val.)„Kauno Rami“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ (82:63) (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 20:51 val.)„Hidraulinės sistemos ‒ 2“ sugrįžo iš 18 taškų deficito ir įveikė „Vilmistą“ (75:67) (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Kauno rami“ įveikė BC „Rhino“ (2019 balandžio 29 d., pirmadienis, 20:55 val.)