Ariogalos „Urta“ vs UNO (60:86)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Ariogalos „Urta“

2022 vasario 07 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 405

Pirmadienį, vasario 7 dieną, 20:30 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje, susitiko II lygos komandos Ariogalos „Urta“ (šeimininkai) ir „UNO“ (svečiai),

„UNO“ komanda nuo pirmųjų rungtynių minučių pradėjo rodyti iniciatyvą rungtynėse ir per pirmas penkias kėlinio minutes pirmavo (5:15), šeimininkų komanda ir toliau klydo, o tuo pasinaudoję svečiai įgijo solidų pranašumą po pirmojo kėlinio – 5:26. Antrajame rungtynių kėlinyje „UNO“ ir toliau rinko lengvus taškus ir rezultatas jau tapo triuškinantis (21:31), nors šeimininkai ir pataikė vėliau tris tolimus metimus, bet tuo pačiu atsakę ir priešininkai. Svečiai prieš ilgąją pertrauką pirmavo rezultatu – 28:46.

Trečiąjį rungtynių kėlinį geriau pradėjo Ariogalos „Urta“ ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų, tačiau po minutės pertraukėlės svečiai susiėmė ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas ir prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo – 49:62. Lemiamame rungtynių ketvirtyje svečiai ir toliau didino persvarą, o sunkiai rinkę taškus svečiai nebesugebėjo pasipriešinti ir pergalę šventė „UNO“ komanda rezultatu 60:86 (05:26, 23:20, 21:16, 11:24).

Laurynas Chalytovas

„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)Rungtynių pabaigoje „Kauno švara“ prisivijo varžovus, bet persvarą išsaugojo Ariogalos „Urta“ (2021 lapkričio 23 d., antradienis, 21:35 val.)„UNO“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 lapkričio 25 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 15 d., antradienis, 22:28 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)„UNO“ įveikė penkiese žaidusius „Ažytėnus“ (2022 sausio 19 d., trečiadienis, 21:29 val.)II lygos aštuntfinalyje: Triuškinanti KSM'93-Bulvaras pergalė prieš UNO (2022 kovo 30 d., trečiadienis, 21:32 val.)„UNO“ rungtynių pabaigoje įveikė atkakliai besipriešinusius „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 sausio 26 d., trečiadienis, 21:30 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)