Ariogalos „Urta“ vs Titranga ‒ Feniksas (62:94)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2022 vasario 15 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Titranga ‒ Feniksas“ užtikrintai įveikė Ariogalos „Urta“

2022 vasario 15 d., Antradienis, 22:28 val., peržiūros: 354

Antradienį, vasario 15 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko II lygos komandos Ariogalos „Urta“ (šeimininkai) ir „Titranga ‒ Feniksas“ (svečiai). Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau pirmajame ketvirtyje pradėjo ryškėti „Titranga ‒ Feniksas“ komandos pranašumas.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Titranga ‒ Feniksas“, kurie per keletą minučių susikrovė 5 taškų pranašumą (0:5). Vis dėlto, šeimininkai greitai susitvarkė su gynyba ir pasivijo varžovus, bet tai truko tik kelias sekundes. Likus žaisti apie dvi minutes tarp komandų rezultatas skyrė jau dvyženklis pranašumas. Po pirmo ketvirčio rezultatas – 14:24. Antrame ketvirtyje „Titranga ‒ Feniksas“ toliau pratęsė sėkmingą atkarpą ir pranašumas išaugo iki 17 taškų. Šeimininkams pavyko sušvelninti skirtumą, tačiau pradėjo klysti puolime, kur leido „Titranga ‒ Feniksas“ ekipai vėl padidinti pranašumą. Svečiai pratęsė sėkmingą puolimą ir prieš ilgąją pertrauką susikrovė 19 taškų pranašumą – 31:50.

Po ilgosios pertraukos „Titranga ‒ Feniksas“ toliau žaidė įjungę aukštesnę pavarą ir su kiekviena ataka didino pranašumą (38:58). Svečiai pradėjo dar labiau spausti priešininkus, kur tai leido „Titranga ‒ Feniksas“ ekipai padidinti atotrūkį iki 25 taško. Ariogalos „Urta“ buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę. Per likusį laiką svečiai išsaugojo turėtą pranašumą – 48:71. Ketvirtame ketvirtyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. „Titranga ‒ Feniksas“ toliau didino pranašumą, o Ariogalos „Urta“ ekipa buvo bejėgiai prieš varžovų puolimą ir gynybą. „Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 62:94.

Gytis Vitkauskas

„Titranga ‒ Feniksas“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 lapkričio 14 d., sekmadienis, 21:03 val.)„Skroblų alėja“ lengvai nugalėjo Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 23:18 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 20:34 val.)Antroje rungtynių pusėje „Titranga ‒ Feniksas“ įveikė „Eldažnį & Limobus.lt“ (2022 vasario 06 d., sekmadienis, 20:27 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ antroje pusėje palaužė Ariogalos „Urta“ ekipą (2022 sausio 23 d., sekmadienis, 20:22 val.)Antrojo kėlinio pradžioje pabėgę „Titranga ‒ Feniksas“ nuskynė pergalę prieš „DK ‒ Team“ (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:21 val.)„T.A.D“ lengvai įveikė Ariogalos „Urtą“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2022 sausio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno Rami“ įveikė Ariogalos „Urtą“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 20:07 val.)„UNO“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Ariogalos „Urta“ (2022 vasario 07 d., pirmadienis, 22:34 val.)„UNO“ nesunkiai įveikė „Titrangą ‒ Feniksą“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 20:31 val.)