Kauno NTI-PN vs LSK „Technoera“ (121:82)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 05 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“

2017 kovo 06 d., Pirmadienis, 15:25 val., peržiūros: 1592

Sekmadienį, kovo 5 dieną, Kauno NTI-PN sporto salėje įvyko B lygos pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Kauno NTI-PN“ bei svečių LSK „Technoeros“. Šios rungtynės didelės reikšmės neturėjo abejoms komandoms, kadangi šeimininkai buvo užsitikrinę vietą B lygos atkrintamosiose, o svečių ekipa į jas neturėjo jau šansų patekti. Taigi, į šias rungtynes svečių ekipa susirinko negausiai ir tiesiog sužaidė rungtynes, kuriose jie buvo sutriuškinti.

Pirmąjį ketvirtį komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu ir sužaidus kelias minutes, komandas teskyrė vos vienas taškas. Tuomet kiek geresnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir padidino savo pranašumą iki septynių taškų. Likusį kėlinuko laiką komandos žaidė taškas į tašką ir nei vienai ekipai nepavyko suregzti sėkmingesnių atkarpų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 25:18. Antrąjį kėlinuką kur kas geriau pradėjo „Kauno NTI-PN“ ekipa, kuris netrukus savo pranašumą padidino iki 13-os taškų. Vėliau komandos apsikeitė keliomis sėkmingomis atakomis, bet neužilgo šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki 18-os taškų. Vėliau komandos žaidė taškas į tašką, bet pačioje kėlinio pabaigoje kiek geriau sekėsi LSK „Technoeros“ ekipai, kuriai pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 53:44.

Trečiajame kėlinyje LSK „Technoeros“ ekipa susidūrė su sunkumais stabdant du „Kauno NTI-PN“ ekipos lyderius – E. Mačiulį ir R. Imbrasą. Šių dviejų žaidėjų pastangomis aikštelės šeimininkai netruko susigrąžinti dviženklį pranašumą ir padidinti savo atotrūkį daugiau kaip 20-čia taškų. Per likusį kėlinuko laiką svečių ekipa nesugebėjo kažko žymaus nuveikti ir skirtumas tarp komandų išliko dvidešimt taškų – 85:65. Ketvirtajame kėlinyje svečių ekipa visiškai nustojo gintis, o tuo pasinaudojo „Kauno NTI-PN“ ir vien šį kėlinuką laimėjo 19-os taškų skirtumu. Taigi, aikštelės šeimininkai šio kėlinio metu dominavo ir galutinį rezultatą pavertė triuškinačiu – 121:82.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 42 tšk. (20 atk. kam., 6 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 40 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Almantas Atkočaitis – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Pijus Imbrasas – 13 tšk. (22 atk. kam., 6 rezult. perd.)

LSK „Technoera“: Ričardas Belopetravičius – 29 tšk., Egidijus Vaitekauskas – 24 tšk., Tomas Totulis – 12 tšk.

„Banga“ užtikrintai įveikė LSK „Technoerą“ (2017 vasario 15 d., trečiadienis, 22:23 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė LSK „Technoeros“ ekipą (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:46 val.)„Kauno NTI-PN“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ krepšininkus (2016 lapkričio 16 d., trečiadienis, 21:51 val.)„Banga“ be didesnio vargo įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)„Kauno NTI-PN“ pateikė dar vieną sensaciją ‒ įveikta ir „Banga“ komanda (2017 kovo 01 d., trečiadienis, 21:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)„Kauno NTI-PN“ po atkaklios kovos nugalėjo „Legioną“ (2017 vasario 21 d., antradienis, 22:02 val.)„Kauno NTI-PN“ pasiekė nesunkią pergalę (2016 lapkričio 28 d., pirmadienis, 21:26 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)Uraganinis „Kauno NTI-PN“ puolimas nepaliko jokių vilčių „Legionui“ (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:41 val.)