Advokatų kontora „Konsus“ vs Randeris (90:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Rungtynių pradžioje snaudusi Advokatų kontora „Konsus“ po ilgosios pertraukos lengvai susitvarkė su „Randeriu“

2016 lapkričio 13 d., Sekmadienis, 21:53 val., peržiūros: 1555

Sekmadienį, lapkričio dieną, J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, F pogrupio rungtynės tarp šeimininkų ir grupės lyderių Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių „Randerio“ ekipų. Pirmoje rungtynių pusėje kiek tingokai žaidę šeimininkai leido varžovams priešintis, tačiau po ilgosios pertraukos savo žaidimą žaisti pradėjusi Advokatų kontora „Konsus“ sutriuškino priešininkus ir pasiekė ketvirtą pergalę iš eilės. 90:69 (23:21, 20:18, 18:12, 29:18).

Susitikimo pradžioje, nors ir žaidė gana vangiai ir lėtai, aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau nusileisti nesiruošęs „Randeris“ netrukus rezultatą išlygino. Kurį laiką kova tęsėsi apylygiai ir įpusėjus kėlinukui taikliu tritaškiu metimu M.Viršilas išvedė svečių ekipą į priekį. Kėlinuką eilinių taikliu tritaškiu užbaigęs G. Kurtinaitis sugrąžino Advokatų kontorai „Konsus“ nedidelę persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje kelis tolimus metimus pataikę šeimininkai įgijo dviženklę persvarą, tačiau ketvirčio viduryje spurtavęs „Randeris“ ir vėl prisivijo priešininkus, ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė vos keturi taškai. 43:39.

Po ilgosios pertraukos svečiai dar sušvelnino deficitą iki dviejų taškų, tačiau čia pat ir vėl iš toli pasižymėjęs G. Kurtinaitis inicijavo savo ekipos spurtą, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dešimties taškų. Kiek vėliau „Randeris“ dar nežymiai sušvelnino deficitą, tačiau ir toliau nesusitvarkė su tolimais Advokatų kontoros „Konsus“ metimais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų ir toliau augo. Paskutinėje rungtynių dalyje ir toliau tinklelį plėšęs G. Kurtinaitis smeigė keturis tolimus metimus iš eilės, ko pasekoje šeimininkai įgijo jau net 22-iejų taškų atotrūkį. Visiškai pasimetę svečiai taškus rinko pavieniais metimais, kai, tuo tarpu, aikštės šeimininkai ir toliau didino persvarą. Pačioje rungtynių pabaigoje atsibudęs „Randeris“ dar kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau tai jau nieko nekeitė ir užtikrinta pergale džiaugėsi Advokatų kontora „Konsus“. 90:69.

Po pergalės Andrius Šiaulys buvo lakoniškas: „Rungtynių pradžioje žaidėme miegodami, tačiau po ilgosios pertraukos atsigavome ir susitvarkėme. Ačiū priešininkams už kovą“.

Advokatų kontora „Konsus“: Giedrius Kurtinaitis – 37 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Jasevičius – 26 tšk. (18 atk. kam.), Povilas Mickūnas – 12 tšk.

„Randeris“: Vilius Narbutas – 21 tšk., Deividas Leonavičius – 19 tšk. (10 atk. kam.), Laimonas Steponavičius – 14 tšk. (11 rezult. perd.)

Advokatų kontora „Konsus“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 00:02 val.)Advokatų kontora „Konsus“ iškovojo eilinę pergalę, nugalėdami „Kauno liberalus“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškiai pradžudė „Kėdainius“ (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 23:06 val.)Advokatų kontora „Konsus“ turėjo lengvą treniruotę su „Return“ krepšininkais (2016 lapkričio 20 d., sekmadienis, 18:59 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ir vėl tritaškių pagalba įveikė „Kėdainius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 18:20 val.)G. Kurtinaičio tritaškiai atvedė Advokatų kontorą „Konsus“ į sunkią pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 sausio 29 d., sekmadienis, 16:33 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ komanda išvargo pergalę prieš „Dumblą“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 17:02 val.)„Dumblas“ jau pirmame kėlinuke susitvarkė su „Randeriu“ (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 17:58 val.)KK „Garliava“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Randerį“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 21:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Elektromontuotoją“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 20:26 val.)