Celsis vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (74:59)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 10 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Dvigubą dublį surinkęs I. Krukonis nukalė pergalę „Celsiui“

2017 sausio 10 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 848

Antradienį, sausio 10 – ąją dieną, Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje, buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, antrojo etapo, I pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų – „Celsio“ ir svečių – „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos.

Rungtynes šeimininkai pradėjo užtikrintai – jie per beveik 4 minutes laimėjo atkarpą 14:0 ir jau pačioje rungtynių pradžioje atitrūko nuo varžovų. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandos taškų badą nutraukė iš toli pataikęs M.Kadakauskis. Antroje kėlinuko pusėje „Celsio“ puolimas kiek sustojo, tuo pasinaudoję jų varžovai laimėjo atkarpą 9:0 ir prisivijo šeimininkus – 14:9. Tačiau ketvirčio pabaigą geriau sužaidę šeimininkai vėl susigrąžino dviženklę persvarą – 23:11.

Antrasis kėlinukas vėl prasidėjo geresniu „Celsio“ žaidimu, kurie vedami, komandos lyderio, I. Krukonio laimėjo atkarpą 7:0 ir atitrūko 19 taškų skirtumu (30:11). Tačiau į šeimininkų gerą atkarpą „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ atsakė savo spurtu 10:0 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 30:21. Šeimininkai nesutriko ir neleido varžovams dar labiau sumažinti jų turėtą persvarą ir netrukus vėl atitrūko 16 taškų skirtumu. O po dviejų kėlinių „Celsio“ krepšininkai visdar turėjo užtikrintą persvarą – 40:26.

Po ilgosios petraukos žaidimas aikštelėje išsilygino, abi komandos vis apsikeisdavo rezultatyviomis atakomis, bet šeimininkai arčiau savo varžovų neprisileido ir įpusėjus ketvirčiui ir toliau konktroliavo rungtynes – 49:35. Netrukus „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkai pelnė 5 taškus be atsako ir vėl sumažino atsilikimą iki 9 taškų (49:40). „Celsio“ krepšininkai į tai atsakė 6 taškais iš eilės ir vėl atitrūko nuo varžovų ir po 3 kėlinių visdar pirmavo dviženkliu skirtumu – 55:43.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo labai aktyviai – rezultatyvios atakos keitė viena kitą, tačiau „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkams taip ir nepavyko sumažinti deficito iki vienženklio skaičiaus – 68:54. Įpusėjus kėliniui svečiai dar bandė kilti į lemiamą šturmą, tačiau „Celsio“ krepšininkai likukį kėlinio laiką sužaidė užtikrintai ir neprisileido varžovų pernelyg arti. Nuaidėjus teisėjo švilpukui, kuris skelbė rungtynių pabaigą, „Celsio“ krepšininkai iškovojo lengvą pergalę rezultatu 74:59.

Po rungtynių pakalbintas „Celsio“ vyr. treneris L.Pečkaitis kalbėjo: „Nu ką susirinkom „gausiai“ , kaip visada. Komanda išretinta ligų ir traumų.Šį sezoną Dievas, kažkaip neduoda tos sėkmės visiems susirinkti ir kažin kaip čia bus toliau. Varžovas žinomas – pernai su jais teko lošti. Labai darbšti ir kibiai besiginanti komanda, bet mūsiškai galbūt yra aukštesnio pajėgumo. Komandoje yra keli krepšininkai, kurie gali patempti komandą paskui save ir padaro tą darbą, kurio reikia pergalei.“

Celsis: Ignas Krukonis – 33 tšk. (10 rezult. perd., 7 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Julius Svirka – 24 tšk. (11 atk. kam., 5 rezult. perd.), Gediminas Pečkaitis – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai: Egidijus Kumža – 20 tšk., Tomas Vilimas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 7 tšk.

Negausiai susirinkęs „Celsis“ pasiekė užtikrintą pergalę (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Ryterna“ turėjo pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Kesko Senukai“ antroje rungtynių dalyje susitvarkė su „Celsiu“ (2017 kovo 03 d., penktadienis, 22:11 val.)„Artstone“ turėjo gerokai pavargti dėl pergalės prieš „Celsį“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 21:45 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)„Kauno švara“ įmonių lygos aštunfinalį pradėjo pergale prieš „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ komandą (2017 kovo 14 d., antradienis, 23:47 val.)Permainingose rungtynėse „Celsis“ įveikė traumų išretintą „RVG“ komandą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:07 val.)„Vilmista“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2016 spalio 23 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Rapala“ lengvai įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuterius“ (2017 kovo 05 d., sekmadienis, 21:14 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit.lt“ įveikė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (2016 gruodžio 01 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)