Klausučių alaus darykla vs Arko (79:100)II lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2023 vasario 21 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“

2023 vasario 22 d., Trečiadienis, 00:28 val., peržiūros: 354

Vasario 22 dienos vakarą, Kauno kolegijoje susitiko II lygos komandos šeimininkai "Klausučių alaus darykla" ir svečiai "Arko". Visas rungtynes kontroliavę "Arko" laimėjo rungtynes rezultatu 79:100 (20:31, 20:21, 19:20, 20:28).

Rungtynės prasidėjo lygiai, abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis, tačiau geriau tritaškius metusi "Arko" po pirmo kėlinio turėjo dviženklį pranašumą. Antrajame rungtynių kėlinyje "Arko" toliau gerai pataikė, tačiau šeimininkai neleido svečiams atitrūkti didesniu skirtumu 40:51.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo šeimininkų geru žaidimu, kuris privertė svečius paprašyti minutės pertraukėles. Po jos "Arko" žaidimas vėl sugrįžo į įprastas vėžes ir "Klausučių alaus darykla" turėjo pripažinti svečių pranašumą 79:100.

16 taškų

II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)KSM '93 ‒ Bulvaras penkiese įveikė Klausučių alaus daryklą (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 23:48 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)Nenuspėjama kova ir pergalė „Klausučių alaus daryklos“ rankose (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 23:15 val.)Nesulaikomas E. Serkevičius nukalė pergalę „Klausučių alaus daryklai“ (2022 gruodžio 06 d., antradienis, 22:58 val.)„Arko“ užtikrintai susitvarkė su „KrepsinioFanai.lt“ ekipa (2022 lapkričio 14 d., pirmadienis, 21:55 val.)II lygoje: Užtikrinta krepšinio mokykla „Žalgiris“ pergalė prieš Klausučių „alaus darykla“ (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:59 val.)II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)„Kautech ‒ 2“ kiek netikėtai įveikė „Arko“ (2023 kovo 05 d., sekmadienis, 20:10 val.)