Dentist Team vs Kauno liberalai (55:61)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Pirmoje rungtynių pusėje įgytą pranašumą iššvaistę „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“

2017 kovo 01 d., Trečiadienis, 23:05 val., peržiūros: 1275

Trečiadienį, kovo 1 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Dentist Team“ ir svečių „Kauno liberalų“ ekipų. Jau pačioje susitikimo pradžioje atitrūkę svečiai laikė iniciatyvą savo rankose iki pat ketvirtojo kėlinuko vidurio, kada priešininkai sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis tik, pabaigoje užtikrinčiau sužaidę „Kauno liberalai“ išsaugojo pergalę. 55:61 (12:21, 14:15, 15:13, 14:12).

Rungtynes daugiau nei užtikrintai pradėję „Kauno liberalai“ sužaidė atkarpą 3:16 ir įgijo trylikos taškų persvarą. Kiek vėliau atsigavę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti deficitą iki devynių taškų. Antrojo ketvirčio pradžioje dominavę „Dentist Team“ sumažino atsilikimą iki keturių taškų, tačiau čia pat spurtavę svečių krepšininkai susigrąžino dviženklę persvarą, kurią išlaikė iki pat ilgosios pertraukos. 26:36.

Po pertraukos žaidimas kiek išsilygino ir abi komandos viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek geriau pasirodę aikštės šeimininkų snaiperiai sumažino skirtumą tarp komandų iki aštuonių taškų. Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje komandos gana vangiai rinko taškus, tačiau įpusėjus ketvirčiui spurtavę aikštės šeimininkai sugebėjo pasivyti varžovus ir išlyginti rezultatą. Vis tik, ties šia riba jų žygis ir baigėsi, nes užtikrintai rungtynes užbaigę „Kauno liberalai“ išsaugojo pergalę rezultatu 55:61.

„Dentist Team“: Martynas Zaveckas – 20 tšk., Ignas Aksomaitis – 11 tšk., Antanas Žvirblis – 8 tšk. (10 atk. kam.)

„Kauno liberalai“: Egidijus Plenta – 17 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Balkus – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Paulius Giedraitis – 13 tšk.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno liberalai“ įveikė „Dentist Team“ (2017 sausio 19 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Puikiai sužaidę paskutinį kėlinuką, „Kauno Rami“ įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 11 d., sekmadienis, 23:19 val.)Tik paskutinėmis sekundėmis „Kauno liberalai“ įveikė „Kauno rami“ (2017 vasario 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)Varžovų zoninės gynybos nepralaužę „Kauno liberalai“ pralaimėjo „Return“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 21:36 val.)Įspūdingo penkių minučių spurto dėka „Kauno Rami“ užtikrintai susitvarkė su „Dentist Team“ ekipa (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 23:14 val.)„Hermis“ tik paskutiniame kėlinuke įrodė savo pranašumą prieš „Dentist Team“ (2016 lapkričio 13 d., sekmadienis, 16:46 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ neatsilaikė prieš „Dentist Team“ ekipą (2017 vasario 28 d., antradienis, 22:35 val.)„ICE“ lengvai įveikė „Dentist Team“ (2016 gruodžio 08 d., ketvirtadienis, 00:02 val.)„Kėdainiai“ nesunkiai susitvarkė su „Dentist Team“ (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:39 val.)Po atkaklios kovos „Sparta“ palaužė „Dentist Team“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:41 val.)