Arko vs Birštono SC „Olimpas“ (99:87)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2023 gegužės 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arko“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Birštono SC „Olimpas“

2023 gegužės 02 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 350

Gegužės 2 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje buvo sužaistos II lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės tarp „Arko“ ir Birštono SC „Olimpas“ ekipų.

Pirmajame kėlinyje G.Kačiušis įmetė tris tolimus metimus, jam puikiai talkino ir K.Pilkis, pelnęs aštuonis taškus, o tai leido „Arko“ ekipai pirmą kėlinį laimėti 29:16.

Antrajame kėlinuke svečiai iš Birštono įsižaidė puolime ir likus keturioms minutėms priartėjo iki 40:34. Ir toliau šeimininkai sunkiai rinko taškus, kuo pasinaudoję svečiai artėjo iki 45:42.

Trečiojo kėlinuko pradžioje Birštono SC „Olimpas“ po T. Švedo persvėrė rungtynių svarstykles 45:47. Visgi, po G. Kačiušio metimų „Arko“ vėl perėmė iniciatyvą 57:50. Nors po M. Seiliaus tritaškių birštoniečiai persvėrė rezultatą, bet O. Stropaus šeši taškai kėlinio pabaigoje leido vėl šeimininkams pirmauti. Po trijų kėlinių 69:65.

Ketvirto kėlinio viduryje Birštono SC „Olimpas“ lygino rungtynių rezultatą 81:81. Bet tada šeimininkai įjungė antrą pavarą ir užtikrintai uždarė rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 99:87 (29:16, 16:26, 24:23, 30:22).

Kęstutis Juškevičius

„Klausučių alaus darykla“ po gražios kovos palaužė „Birštono SC „Olimpas“ (2022 lapkričio 22 d., antradienis, 06:08 val.)KM „Žalgiris“ gana lengvai susitvarkė su Birštono SC „Olimpas“ (2023 vasario 27 d., pirmadienis, 21:50 val.)Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą (2023 kovo 27 d., pirmadienis, 23:07 val.)2 lygoje ‒ paskutinėmis sekundėmis pergalę iškovojo Birštono SC „Olimpas“ ir išėjo į kitą etapą. (2023 balandžio 04 d., antradienis, 20:51 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Arko“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:39 val.)II lygos aštuntfinalyje: „Arko“ pergalė prieš „UNO“ (2023 balandžio 13 d., ketvirtadienis, 22:13 val.)Po atkaklios kovos pergalę pasiekė ir į finalą keliauja „KSM `93 ‒ Bulvaras“ (2023 gegužės 25 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)Antrame vakaro pusfinalyje pergalę pasiekė KM „Žalgiris“ (2023 gegužės 23 d., antradienis, 22:47 val.)„Arko“ lengvai patiesė negausiai susirinkusius BC „Game On“ (2022 lapkričio 11 d., penktadienis, 20:01 val.)