Klausučių alaus darykla vs Birštono SC „Olimpas“ (61:69)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 21:35 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Permainingose rungtynėse sėkminga Birštono SC „Olimpas“ ekipos pabaiga prieš „Klausučių alaus darykla“ ekipą

2023 kovo 27 d., Pirmadienis, 23:07 val., peržiūros: 400

Kovo 27 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos II lygos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp „Klausučių alaus darykla“ ir Birštono SC „Olimpas“ ekipų.

Rungtynių pradžioje „Klausučių alaus darykla“ iškart nutolo 11:5. Visgi, dėka rezultatyvaus M. Knyšiaus žaidimo Birštono SC „Olimpas“ sugebėjo persverti rungtynių svarstykles ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 24:26.

Antrajame kėlinuke visiškai sustojo abiejų ekipų puolimas, per abi ekipos įmetė vos 15 taškų per kėlinį, o įpusėjus susitikimui rezultatas buvo 33:32.

Trečiajame kėlinyje ir toliau kova aikštėje virė intensyvi ir atkakli ir tik kėlinio pabaigoje surengtu nedideliu spurtu šeimininkai kiek nutolo – 49:43.

Lemiamame kėlinuke Birštono SC „Olimpas“ perėmė iniciatyvą ir spurto rungtynių gale iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 61:69 (24:26, 9:6, 16:11, 12:26).

11 atk. kam.

II lygoje: išvargta „Kautech ‒ 2“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 26 d., sekmadienis, 19:46 val.)II lygoje: „Arko“ pergalė prieš „Klausučių alaus darykla“ (2023 sausio 15 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Pikenpokas“ palaužė „Klausučių alaus darykla“ ekipos pasipriešinimą (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 21:42 val.)„Arko“ permainingose rungtynėse iškovojo pergalę prieš Birštono SC „Olimpas“ (2023 gegužės 02 d., antradienis, 21:59 val.)II lygoje: Birštono SC „Olimpas“ pergalė prieš „Pikenpokas“ (2023 kovo 23 d., ketvirtadienis, 21:02 val.)II lygoje: Užtikrinta krepšinio mokykla „Žalgiris“ pergalė prieš Klausučių „alaus darykla“ (2023 kovo 06 d., pirmadienis, 21:59 val.)Birštono SC „Olimpas“ po permainingos kovos įveikė „Robotukų Armija“ ekipą (2022 lapkričio 07 d., pirmadienis, 22:06 val.)BC „Game On“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Klausučių alaus darykla“ komandai (2023 sausio 10 d., antradienis, 22:49 val.)II lygos atkrintamosiose: Birštono SC „Olimpas“ išlygino serijos rezultatą nugalėdami „Arko“ (2023 gegužės 04 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Arko“ užtikrintai įveikė „Klausučių alaus darykla“ (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 00:28 val.)