A. S. K. „Persvara“ vs Komanda X (52:51)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 01 d., Antradienis, 18:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

A. S. K. „Persvara“ atkrintamasias pradėjo minimalia pergale

2016 kovo 01 d., Antradienis, 20:11 val., peržiūros: 1418

Antradienį, kovo 1 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Mažosios taurės šešioliktfinalio rungtynės, tarp vietos A. S. L. „Persvaros“ ir svečių „Komandos X“ ekipų. Itin nerezultatyvioje rungtynių pradžioje abi komandos daugiau nei pusė kėlinio nesugebėjo pelnyti taškų, tačiau pirmieji ledus pralaužę šeimininkai iškart kiek atitrūko. Pirmąją rungtynių pusę geriau sužaidę A. S. K. „Persvaros“ žaidėjai ilsėti išėjo turėdami kelių taškų pranašumą, tačiau po pertraukos puolimą pagerinę svečiai pasivijo varžovus ir perėmė iniciatyvą. Paskutinė rungtynių dalis buvo itin atkakli, todėl pirmaujanti komanda keitėsi ne kartą. Vis tik, rungtynių pabaigoje užtikrinčiau žaidę šeimininkai sugebėjo išplėšti pergalę rezultatu 52:51 (11:4, 11:12, 15:22, 15:11).

Susitikimo pradžia buvo itin nerezultatyvi ir pirmuosius taškus šeimininkai pelnė praėjus daugiau nei pusei pirmojo ketvirčio. Ledus pralaužę A. S. K. „Persvaros“ žaidėjai iškart įgijo septynių taškų pranašumą. Kiek vėliau „Komanda X“ taip pat pelnė keletą taškų, tačiau ir toliau geriau atrodę aikštės šeimininkai išsaugojo septynių taškų atotrūkį. 11:4.

Antrą kėlinuką kiek geriau pradėję svečiai šiek tiek sumažino deficitą, tačiau čia pat sportavę A. S. K. „Persvaros“ žaidėjai padidino skirtumą tarp komandų iki dviženklio. Vis tik, taip lengvai paleisti varžovų nesiruošę „Komandos X“ krepšininkai surengė kelis sėkmingus išpuolius ir iki ilgosios pertraukos pradžios sumažino deficitą iki šešių taškų. 22:16.

Po ilgosios pertraukos kurį laiką komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, tačiau kiek vėliau tuntą baudų metimų realizavę svečiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Čia pat iš toli pataikęs V.Narbutas ir vėl kiek atitolino šeimininkus, tačiau ir toliau puolime žymiai geriau atrodę svečių krepšininkai surengė spurtą 2:9, kurio dėka perėmė iniciatyvą, tačiau ketvirtį geriau užbaigę aikštės šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki minimumo. 37:38.

Lemiamos kėlinuko pradžioje iniciatyvą ir vėl susigrąžino aikštės šeimininkai, tačiau šįkart „Komanda X“ varžovų pernelyg toli nepaleido ir netrukus susigrąžino kelių taškų pranašumą. Kiek vėliau A. S. K. „Persvara“ rezultatą išlygino, tačiau ir toliau sėkmingai taškus rinkę svečiai įgijo keturių taškų atotrūkį. Nepaisant to, einant rungtynių laikui į pabaigą, spurtą 7:0 surengti sugebėję šeimininkai perlaužė žaidimą į savo pusę, ko pasekoje pasiekė pergalę rezultatu 52:51.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Vytautas Juknevičius kalbėjo: „Šiandien buvo tiesiog juoda diena, nieko nepataikėme, todėl tik vienu tašku ir laimėjome. Kaip klostysis atsakomosios rungtynės priklausys nuo to, kaip susirinksime ir kaip seksis“.

A. S. K. „Persvara“: Saulius Pakalniškis – 15 tšk., Marius Satkevičius – 13 tšk., Vilius Narbutas – 9 tšk.

„Komanda X“: Ernestas Kalinskas – 20 tšk. (18 atk. kam., 10 išpr. praž.), Mantas Kaziulis – 10 tšk., Šarūnas Kesminas – 8 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

Linas2016 kovo 01 d., 21:11 val.
dėkui už pastebėjimą... techninės klaidos, kurios įvyksta dėl FIBA kompiuterinių sistemų minimalaus trūkumo iki tobulumo...
lukasss3332016 kovo 01 d., 21:06 val.
Tikrai taip!
tomuxkur2016 kovo 01 d., 20:09 val.
Komanda X pralaimėjo ne 3 taškais, o 1 tašku. Prašau ištaisyti!!!
A.S.K. „Persvara“ per žingsnį priartėjo prie pusfinalio (2016 balandžio 06 d., trečiadienis, 23:04 val.)A. S. K. „Persvara“ pasiekė dar vieną įtikinamą pergalę (2016 sausio 15 d., penktadienis, 02:15 val.)„A. S. K. „Persvara“ nesunkiai nugalėjo „ASU“ krepšininkus (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:27 val.)„Buritus“ sezoną pradėjo triuškinančia pergale (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:13 val.)A. S. K. „Persvara“ po atkaklios kovos įveikė „Randerį“ (2015 gruodžio 12 d., šeštadienis, 01:24 val.)„A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Randeris“ ekipą (2016 sausio 26 d., antradienis, 22:28 val.)„ICE“ „C“ lygos pirmenybes pradėjo solidžia pergale (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 21:35 val.)„A. S. K. „Persvara“ šventė lengvą pergalę prieš Kleboniškio „Vilkus“ (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:01 val.)A. S. K. „Persvara“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Savais“ (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 00:25 val.)A. S. K. „Persvara“ po pratęsimo palaužė KK „13“ krepšininkus ir keliauja į ketvirtfinalį (2016 kovo 29 d., antradienis, 23:11 val.)