Modernita vs Hipocredit.lt (70:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2019 balandžio 09 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernitos“ ir „Hipocredit.lt“ pusfinalio serijoje ‒ lygybė

2019 balandžio 09 d., Antradienis, 21:53 val., peržiūros: 1010

Balandžio 9 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžiosios taurės antrosios 1/2 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Modernita“ ir svečiai – „Hipocredit.lt“. Serijoje iki dviejų pergalių 0:1 priekyje „Hipocredit.lt“.

Rungtynių pradžioje „Modernita“ po P. Lekečinsko tritaškio nuo lentos pirmavo 9:5. Visgi, antroje kėlinuko pusėje sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie pasibaigus pirmam kėlinukui buvo priekyje 18:20.

Antrajame kėlinuke „Hipocredit.lt“ kiek nutolo ir įpusėjus ketvirčiui pirmavo 24:30. Bet tada po tritaškį smeigė K.Dimitrijevas ir D.Špakauskas ir šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai – 33:32. Likusios trys minutės kėlinuke susiklostė nerezultatyviai, o pirmoji rungtynių pusė baigėsi esant lygiam rezultatui 35:35.

Trečiajame kėlinuke „Modernita“ pabandė perlaužti rungtynes ir po keturių minučių nutolo 44:36. Ir toliau puikiai gynyboję darbavęsi šeimininkai po trijų kėlinių buvo jau įgiję dviženklę persvarą 52:41.

Lemiamame ketvirtyje „Hipocredit.lt“ sunkiai sekėsi mažinti deficitą ir likus trim taškais atsilikinėjo devyniais taškais 64:55. Rungtynių pabaiga susiklostė itin dramatiškai. „Hipocredit.lt“ sugebėjo sumažinti deficitą iki trijų taškų, tačiau per didelės emocijos neleido jiems dar labiau priartėti. „Modernita“ išlygino serijos rezultatą ir viskas keliasi į lemiamas trečiąsias rungtynes. Galutinis susitikimo rezultatas 70:61 (18:20, 17:15, 17:6, 18:20).

„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)„KTK ‒ Enerstena“ neturėjo lygių prieš „Hipocredit.lt“ ekipą (2018 spalio 30 d., antradienis, 19:35 val.)„Modernita“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai įveikė ketvirtfinalio etapą (2019 balandžio 02 d., antradienis, 20:43 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)„Hipocredit.lt“ įtikinamai įveikė „Adma“ krepšininkus (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 20:34 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)Įspūdinga atkarpa nulėmė „Hipocredit.lt“ triuškinančią pergalę prieš „ASU & CO „Agrovis“ (2018 lapkričio 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)