Ryterna vs Požeminės linijos ‒ POLI (83:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Antrą kartą laimėjusi „Ryterna“ keliauja į ketvirtfinalį

2019 kovo 20 d., Trečiadienis, 20:33 val., peržiūros: 558

Kovo 20 dieną, 18:15 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos, „Didžiosios“ taurės komandos „Ryterna“ (šeimininkai) ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ (svečiai). Komandos stojo žaisti antrųjų aštuntfinalio rungtynių (pirmąjį susitikimą rezultatu 50:66 buvo laimėję „Ryternos“ krepšininkai). Šį vakarą „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkai sėkmingai varžovams priešinosi tris kėlinukus, tačiau rungtynių pabaigoje komandos žaidimas subyrėjo, o pergalė ir kelialapis į ketvirtfinalį atiteko „Ryternos“ ekipai 83:67 (10:14, 33:23, 14:17, 26:13).

Rungtynių pradžia buvo gana sunki abiems komandoms, žaidėjai prastai pataikė, dažnai klydo, o rezultatas augo lėtai. Vis tik prireikė vos vieno kėlinuko ir komandų rezultatyvumas šoktelėjo kone dvigubai, o nedidelį deficitą turėję „Ryternos“ krepšininkai ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Ryternai“ esant priekyje rezultatu 43:37.

Antroje rungtynių dalyje komandos vis dar žaidė lygiai, sunkiai buvo galima nuspėti kuri ekipa vertesnė pergalės, tačiau galiausiai „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandos žaidimas subyrėjo, jie paleido varžovus tolyn, pradėjo nervuotis ir skubėti, o vis didėjančio skirtumo panaikinimui laiko jau nebebuvo. „Ryterna“ galingai finišavo ir įveikė varžovus rezultatu 83:67.

„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį (2019 balandžio 02 d., antradienis, 21:30 val.)Antroje rungtynių pusėje lyg iš natų žaidusi „Ryterna“, aštuntfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:06 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Modernita“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Omegos“ pergalę (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:39 val.)