Skroblų alėja vs Užveža (71:72)II lyga » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2023 balandžio 26 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtfinalio kovoje Užveža švenčia pergalę.

2023 balandžio 26 d., Trečiadienis, 20:35 val., peržiūros: 394

Balandžio 26 dieną, Trečiadienį, Kauno technologijų mokymosi centro didžiojoje salėje įvyko Ketvirtfinalio rungtynės tarp salės šeimininkų Skroblų alėja bei svečių komandos Užveža.

Rungtynes komandos pradėjo pilni energijos. Atakos buvo greitos, bet pats kėlinys buvo nerezultatyvus. Tik antrojoje kėlinio pusėje pagreitį įgavusi Užveža komanda išsiveržė į priekį dviženklę taškų suma ir išlaikė atotrūkį iki kėlinio pabaigos. Po pirmojo kėlinio rezultatas tapo 7:20

Antrojo kėlinio metu Skroblų alėjos žaidėjai sukaupę jėgas ėmė vytis varžovų komanda ir dviženklio skirtumo nebeliko. Komandos išėjo ilsėtis rezultatu 27:33

Po ilgosios pertraukos Skroblų alėja nebepaleido varžovų iš akių, bet visgi į kiekvieną ataką taikliais metimais po krepšiu jiems atsakė Nr. 24 A.Kručas. Taškų skirtumas vėl ėmė didėti iki dviženklės persvaros Užveža naudai. Lemiamojo kėliniu metu, didžiąją laiko dalį komandas skyrė dešimt taškų. Likus dviem lemiamoms minutėms, Skroblų alėja lipti Užveža komandai ant kulnų. Likus minutei, komandas skyrė vos 2 taškai. Likus 6 rungtynių sekundėms, skirtumas tapo visiškai mažas – vos vienas taškas. Visgi, per plauką laimėjo Užveža rezultatu 71:72 (7:20, 20:13, 23:24, 21:15).

Egidijus Jasėnas

2 lygoje ‒ „Užveža“ pasiekė nelengvą pergalę (2023 kovo 01 d., trečiadienis, 20:58 val.)2 lygoje ‒ lengva „Užveža“ pergalė (2023 vasario 22 d., trečiadienis, 21:54 val.)„Užveža“ pasiekė įtikinamą pergalę (2023 sausio 16 d., pirmadienis, 22:35 val.)Užveža išplėšė pergalę po ilgos apylygės kovos (2023 kovo 12 d., sekmadienis, 22:39 val.)„Pikenpokas“ serijoje su „Užveža“ išsiveržė į priekį (2023 gegužės 08 d., pirmadienis, 21:59 val.)II lygos atkrintamosiose: „Užveža“ pergalė prieš „Skroblų alėja“ (2023 balandžio 12 d., trečiadienis, 20:39 val.)Įnirtingoje kovoje triumfavo „Kautech ‒ 2“ krepšininkai (2023 vasario 12 d., sekmadienis, 19:37 val.)Antrose aštunfinalio rungtynėse „Skroblų alėja“ atsirevanšavo „Užveža“ komandai (2023 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:10 val.)„Gemavila“ iššvaistė persvarą, bet pergalę iškovojo (2023 sausio 31 d., antradienis, 22:56 val.)„Arko“ pasiekė triuškinamą pergalę (2023 kovo 08 d., trečiadienis, 22:39 val.)