RBnuoma ‒ IVnet vs Remza (63:53)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„RBnuoma ‒ IVnet“ rungtynių pabaigoje palaužė „Remzą“

2016 sausio 05 d., Antradienis, 23:29 val., peržiūros: 964

Sausio 5-ąją dieną, antradienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių dvikova tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusios „RBnuoma – IVnet“ ekipos ir svečių vaidmenyje buvusių „Remzos“ krepšininkų.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis „Remzą“ į priekį tempė N.Čekaitis, kuris smeigė porą tritaškių ir sukrovė savo ekipai šiokį tokį pranašumą (2:6). Kurį laiką aikštės šeimininkai neleido labiau nutolti ir alsavo priešininkams į nugarą. Rezultatyvumo kreivė šiame kėlinyje augo ne itin sparčiai ir tai pridėjo tik dar daugiau trinties atkakliai besiklostančiame mače. Likus žaisti 1 minutę, „Remza“ įgijo didžiausią iki šiol turėtą, 5 taškų persvarą, ją išlaikė savo pusėje iki kėlinio pabaigos ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 11:16.

Antrojo kėlinio starte komandos kelias minutes vienodu tempu rinkosi taškus ir pranašumas išliko svečių rankose. Vis dėlto, ketvirčio viduryje „Remza“ stabtelėjo, o tuo netruko pasinaudoti priešininkai. Neblogą atkarpėlę sužaidę „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai iniciavo spurtą 6:0, kuris leido ne tik panaikinti deficitą, bet ir persverti rezultatą savo naudai (21:20). Po šio epizodo svečiai kurį laiką buvo besivejančių rolėje, kol kėlinio tiesiojoje tikslus M.Giliaus tolimas šūvis vėl nusvėrė rungtynių svarstykles „Remzos“ pusėn (24:25). Visgi, paskutinis žodis pirmoje dvikovos pusėje priklausė T.Kavaliauskui ir šio žaidėjo dvitaškis padėjo „RBnuoma ‒ IVnet“ ekipai įpusėjus mačui džiaugtis minimaliu atotrūkiu – 26:25.

Po didžiosios pertraukos nuožmi ir atkakli kova tęsėsi ir abi ekipos neketino nusileisti viena kitai. Pirmosiomis minutėmis rezultato skirtumas svyravo tarsi svarstyklės tai vienos, tai kitos komandos naudai, tačiau kėlinio viduryje „RBnuoma ‒ IVnet“ surinko 5 taškus be atsako ir atitrūko vienu taikliu metimu nepasiekiamu skirtumu (33:29). Vis dėlto, tuomet sukruto „Remzos“ snaiperiai, kurie dukart nuginklavo oponentų gynybą iš toli ir, likus žaisti 4 minutes ir 20 sekundžių, į priekį įsiveržė „Remza“ (33:35). Tiesa, likusi atkarpa svečiams buvo tuščia ir daugiau pasižymėti šiame kėlinyje Ž.Zakraso kariaunai nepavyko. Tuo su malonumu pasinaudojo „RBnuoma ‒ IVnet“ krepšininkai, kurie trečiąjį kėlinį baigė laimėta atkarpa 7:0 ir prieš lemiamą susitikimo dalį susikrovė 5 taškų bagažą – 40:35.

„Remzos“ krizė tęsėsi ir pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis, kuomet ši komanda dar 2,5 minutės niekaip nepralaužė varžovų gynybos, pratęsė bevaisę atkarpą iki 7 minučių ir po dar 4 „RBnuoma ‒ IVnet“ komandos taškų, svečiai atsidūrė nokdaune (44:35). „Remzos“ tylą nutraukė M.Gilius, kuris išsitraukė toliašaudę patranką, tris kartus pasiuntė trijų taškų vertės metimus į aikštės šeimininkų krepšį ir, likus žaisti beveik 6 minutes, braukė nuostolius iki minimumo (47:46). Tiesa, svečių aistras netrukus apramino G.Davidavičius, o jam įkandin du tritaškius įsūdė M.Kleiza ir „RBnuoma ‒ IVnet“ susigrąžino 6 taškų pranašumą (54:48). Rungtynių finiše „Remza“ dar mėgino gelbėtis, bet A.Navickas ir kompanija nepaleido iniciatyvos iš rankų, sutvirtino pozicijas ir šventė pergalę rezultatu 63:53.

Gražvydas Davidavičius („RBnuoma ‒ IVnet“):

„Tiesiog džiaugiamės pasiekta pergale.“

„Remza“ rungtynių nekomentavo.

Nugalėtojų gretose pirmaisiais smuikais griežė G.Davidavičius (14 tšk., 12 atk. k., 6 išpr. pr.), T.Kavaliauskas (11 tšk., 2 bl.), M.Kleiza (11 tšk.), A.Navickas (9 tšk.), J.Janickas (7 tšk.), K.Tarvainis (4 tšk.) ir V.Šunokas (4 tšk.).

„Remzos“ komandoje išsiskyrė M.Gilius (16 tšk.), N.Čekaitis (15 tšk.), R.Baliūnas (8 tšk., 6 rez. p., 6 per. k., 10 išpr. pr.) ir T.Dudzevičius (6 tšk., 13 atk. k.).

„RBnuoma ‒ IVnet“ „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę ir išlieka su šešiais pralaimėjimais (2-6). „Remzos“ sąskaitoje vienintelis laimėjimas ir devynios nesėkmės (1-9).

„Acme ‒ Jabra“ rungtynių antroje pusėje palaužė „Remzos“ pasipriešinimą (2015 spalio 20 d., antradienis, 23:07 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ atsirevanšavo SK „Vertigo“ ekipai (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:43 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ po atkaklios kovos įveikė „Šilainius“ (2016 kovo 09 d., trečiadienis, 22:34 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ šventė pirmąją pergalę, nugalėjusi „Acme ‒ Jabra“ krepšininkus (2015 gruodžio 15 d., antradienis, 22:40 val.)„RBnuoma ‒ IVnet“ komanda buvo nušluota „Šernų“ekipos. (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Šilainiai“ įrodė savo pranašumą prieš „Remzą“ (2015 lapkričio 10 d., antradienis, 22:39 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernai“ įveikė „Remzą“ (2016 vasario 16 d., antradienis, 22:55 val.)„Korys“ be vargo susitvarkė su „Remza“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:37 val.)„Korys“ paliko „RBnuomą ‒ IVnet“ be pergalių (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Makroflex“ be didesnio vargo įveikė „Remza“ penketuką. (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 20:35 val.)