Akademija vs Huawei (61:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes bėgę „Huawei“ žaidėjai šventė jau septintą pergalę iš eilės

2016 lapkričio 28 d., Pirmadienis, 23:30 val., peržiūros: 1715

Pirmadienį, lapkričio 28 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „Top Sport“ pirmenybių, A pogrupio rungtynės, tarp vietos „Akademijos“ ir svečių „Huawei“ ekipų. Geriau startavę šeimininkai išsiveržė į priekį, tačiau vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmę „Huawei“ krepšininkai išlaikė ją iki rungtynių pabaigos bei šventė jau septintą pergalę paeiliui. 61:70 (18:16, 14:21, 10:20, 19:13).

Susitikimą geriau pradėję „Akademijos“ krepšininkai įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau ilgai nesnaudę A. Dervinsko auklėtiniai atsigavo ir geriau užbaigę pirmąjį kėlinuką atsilikimą sumažino iki dviejų taškų. Netruko praeiti nei dvi minutes, kai „Huawei“ spurtavo ir persvėrė rezultatą savo naudai. Nuo to momento svečiai atotrūkį tik didino. Vis tik, pačioje antrojo kėlinio pabaigoje kiek atsigavę ir kelis sėkmingus epizodus sužaidę „Akademijos“ krepšininkai skirtumą tarp komandų sušvelnino iki penkių taškų. 32:37.

Po ilgosios pertraukos dar labiau apsukas padidinę svečių ekipos žaidėjai iškart spurtavo ir įgijo dviženklę persvarą. Kiek pasimetę „Akademijos“ krepšininkai taškus rinko pavienėmis atakomis, kai, tuo tarpu, „Huawei“ vieną po kito rengė greitus išpuolius bei susikovė penkiolikos taškų atotrūkį. Lemiamos rungtynių dalies eigoje ir toliau dominavo svečiai. Tik pačioje ketvirto kėlinuko pabaigoje aštuonis taškus iš eilės surinkusi L. Juknio kariauna sumažino deficitą iki devynių taškų, kas nieko jau nebekeitė ir pergale džiaugėsi „Huawei“. 61:70.

Po pergalės Aurimas Dervinskas kalbėjo: „Pergalę šiandien lėmė greitas žaidimas ir gera gynyba. Pabaigoje šiek tiek paleidome, bet trečias kėlinys ėjosi labai lengvai. Na, o po to pavargome, todėl varžovai ir pasivijo. O šiaip pagrindas buvo greitas žaidimas, nes neturėjome aukštų žmonių, todėl ir stengėmės apsiginti, atkovoti kamuolį ir bėgti į greitą puolimą, kas mums ir pavyko“.

Po nesėkmės Linas Juknys sakė: „Sveikinu varžovus su pergale. Saviškius su tuo, kad nepasidavė ir kovojo iki pabaigos. Pagaliau sulaukėme rimto varžovo. Daugiau neturiu ką pasakyti“.

„Akademija“: Nerijus Aleknavičius – 16 tšk., Artūras Nausėda – 13 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Vytautas Bunikis – 12 tšk. (12 atk. kam.), Aurimas Juozapaitis – 12 tšk.

„Huawei“: Povilas Balčiūnas – 23 tšk., Arnas Tilindė – 20 tšk., Vilmantas Vainauskas – 11 tšk. (5 rezult. perd.)

Tik antroje rungtynių pusėje „Huawei“ įrodė pranašumą prieš „KMAIK“ ekipą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 21:51 val.)Emocijų kupinose varžybose „Huawei“ išplėšė sunkią pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Compensa“ (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Beveik visas rungtynes kontroliavę „Grizliai“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 17 d., penktadienis, 00:43 val.)Praktiškai visų rungtynių metu pirmavusi „Akademija“ iškovojo dar vieną pergalę (2016 lapkričio 22 d., antradienis, 22:54 val.)„Huawei“ išsivežė pergalę iš „Kauno NTI-PN“ tvirtovės (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 20:47 val.)„Huawei“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Kauno NTI-PN“ (2017 vasario 27 d., pirmadienis, 23:23 val.)Atkaklioje kovoje „Akademija“ paskutinėmis minutėmis išsaugojo pergalę (2017 sausio 12 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)Visas rungtynes užtikrintai žaidę „Akademijos“ krepšininkai išlygino aštunfinalio serijos rezultatą (2017 kovo 24 d., penktadienis, 00:33 val.)„Huawei“ privertė antrą kartą iš eilės pralaimėti „Bangos“ krepšininkus (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:47 val.)