Akademija vs R2P Sport ‒ S/M (55:79)B lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„R2P Sport ‒ S/M“ įtikinamai įveikė „Akademiją“

2018 lapkričio 26 d., Pirmadienis, 20:24 val., peržiūros: 908

Pirmadienį, lapkričio 26 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „B“ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „Akademija“ bei svečių „R2P Sport – S/M“. Rimtesnė kova tarp komandų vyko vos pusantro kėlinio. Vėliau svečiai įgijo saugesnį pranašumą ir pirmaujančios komandos vardo neužleido šiose rungtynėse.

Rungtynes komandos pradėjo strigdamos puolime. Jos keitėsi keliais sėkmingais išpuoliais, o pirmoje ketvirčio pusėje svečių ekipa turėjo nedidelį pranašumą savo rankose. Tačiau tuomet „Akademija“ kelis kartus sėkmingai užpuolė greitose atakose ir perimė rungtynių iniciatyvą į savas rankas. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:15. Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o tuomet šeimininkų puolimas visiškai sustojo, o tuo netruko pasinaudoti „R2P Sport – S/M“ ekipa, kuri netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 31:40.

Trečiojo kėlinio pradžioje aikštelės šeimininkai pakeitė savo gynybos sistemą ir tai išmušė iš vėžių jų oponentus. Jie per pusę ketvirčio buvo pelnę vos keturis taškus, tačiau „Akademija“ toli į priekį nepasistūmėjo ir vis dar atsiliko šešiais taškais. Per likusį kėlinio laiką niekas per daug nepasikeitė ir svečių ekipa toliau sėkmingai laikė pranašumą savo rankose. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:52. Lemiamą ketvirtį kur kas geriau pradėjo „R2P Sport – S/M“, kuri netrukus įgijo jau 15-os taškų pranašumą. Po tokios prastos kėlinio pradžios „Akademija“ neatsigavo ir likęs rungtynių laikas tebuvo tik formalumas. Svečių ekipa iškovojo užtikrintą pergalę, o galutinis rungtynių rezultatas buvo 55:79.

Audrius Labanauskas („R2P Sport ‒ S/M“):
“Pamatėm, kad mums geriau sekasi žaisti kuomet mes bėgam. Tai pradėjom bėgti ir pabėgom“.

„R2P Sport ‒ S/M“ nugalėjo „Akademiją“ (2019 vasario 25 d., pirmadienis, 21:40 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įtikinamai įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 22:01 val.)„MRU VSA“ įtikinamai įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 20:01 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ iškovojo pergalę prieš KM „Žalgiris“ (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Advokatų kontora „Konsus“ po atkaklios kovos įveikė „Akademijos“ ekipą (2019 vasario 11 d., pirmadienis, 21:46 val.)„R2P Sport – S/M“ laimėjo trilerį prieš „ICE“ ekipą (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„GZP“ įveikė „R2P Sport ‒ S/M“ ekipą (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Pro Angel“ atkaklioje kovoje pranoko „Akademija“ (2019 kovo 05 d., antradienis, 22:19 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ antroje rungtynių pusėje nepasipriešino prieš „Kauno TPMC“ (76:113) (2019 sausio 22 d., antradienis, 07:52 val.)„Kauno TPMC“ palaužė „Akademiją“ ir išlieka nepralaimėję (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 20:14 val.)