Batniava vs Gatvės vaikai ‒ Street Food (91:56)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ nepasipriešino „Batniavos“ komandai

2019 lapkričio 21 d., Ketvirtadienis, 21:51 val., peržiūros: 780

Ketvirtadienį, lapkričio 21 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos C lygos rungtynės tarp „Batniavos“ (1-1) ir „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (0-5) ekipų.

Rungtynes geriau pradėjo „Batniavos“ krepšininkai, kurie iškart paėmė rungtynių kontrolę į savo rankas, puikiai naudojosi varžovų klaidomis ir pasibaigus pirmajam kėliniui jau pirmavo dviženkle persvara 23:13.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo spurtu ir po trijų paeiliui A. Burneikio tritaškių dar labiau nutolo – 36:17. Turimą persvarą „Batniavos“ ekipa išlaikė iki pirmos pusės pabaigos, po kurios buvo priekyje 43:24.

Trečiajame kėlinuke „Batniavos“ krepšininkai sumetė penkis metimus iš eilės, po kurių pirmavo 54:29. Ir toliau šeimininkai tik didino savo pranašumą, kuris po trijų kėlinių jau buvo 70:39.

Ketvirtą kėlinį „Batniava“ pradėjo dviem taikliais tolimais šūviais ir susikrautą pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos, kurias laimėjo 91:56 (23:13, 20:11, 27:15, 21:17).

„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ rungtynių pabaigoje nusileido „Kauno TPMC ‒ 2“ (64:70) (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 01:19 val.)„Gatvės vaikai ‒ Street Food“ įveikė „Titranga ‒ Feniksas“ ir iškovojo pirmą pergalę sezone (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Kauno Rami“ nesunkiai įveikė „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ krepšininkus (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 22:21 val.)„Neveronys ‒ KKA“ nušlavė „Batniavos“ ekipą (2020 birželio 09 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno Rami“ įrodė savo pranašumą prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ komandą (2019 spalio 29 d., antradienis, 23:23 val.)„Kauno TPMC ‒ 2“ savo kabinete davė pamokų „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ ekipai (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 19:20 val.)„Titranga ‒ Feniksas“ turėjo vargo su „Batniavos“ penketuku (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 13:38 val.)„Batniava“ iškovojo pergalę prieš „Gatvės vaikai ‒ Street Food“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 21:21 val.)„Ryterna Group“ pergalę prieš „Batniavą“ papuošė du A. Kručo dėjimai (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 19:39 val.)BC „Skroblų alėja ‒ Straight“ tik ketvirtame kėlinyje perlaužė rungtynes kovoje prieš „Batniavą“ (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 15:22 val.)